Untha (2)

CNC obrábacie centrá radu EVOLUTION:

 

Kompletné vertikálne obrábanie v kompaktnom formáte

 

Jedinečné medzi vertikálnymi CNC strojmi na obrábanie dreva, dokonale prispôsobené vašim potrebám ako EVOLUTION 7402, EVOLUTION 7405 4mat alebo výkonná verzia EVOLUTION 7405 Connect.  

 

3x Evo

 

 

Možnosti spracovania vertikálnych CNC obrábacích centier radu EVOLUTION sú prakticky neobmedzené. Na spracovanie rámov a panelov z masívneho dreva je k dispozícii výber prísaviek na masívne drevo. Zakrivené diely z masívneho dreva, nábytkové čelá z MDF na lakovanie, frézovanie a vŕtanie nábytkových čiel, gravírovanie alebo kompletné opracovanie pultov sú ďalšie aplikácie, v ktorých sa rad EVOLUTION cíti ako doma.

 

Vákuový upínací systém šetrný k materiálu (v patentovom prevedení) je vybavený softvérovo riadeným, plne automatickým polohovaním prísaviek s detekciou priechodných otvorov a umožňuje opracovanie obrobkov s dĺžkou až 1600 mm zo všetkých strán bez opätovného upínania. To zároveň zaručuje extrémne krátke časy cyklu a maximálnu presnosť aj pri dlhých súčiastkach.

 

Model EVOLUTION 7405 Connect je všestranný talent z rodiny EVOLUTION. Rovnako ako 7405 4mat ponúka používateľovi presné frézovanie všetkých štyroch hrán obrobku a výsledné kompletné formátovanie.

 

Evolution Connect

Variant vybavenia Connect otvára aj úplne nové možnosti, ako je napríklad vkladanie drážok pre konektory P-System od spoločnosti Lamello. Tieto a iné konektory možno frézovať do povrchu na všetkých štyroch hranách, ako aj v smeroch X a Y. Pre túto aplikáciu spoločnosť HOLZ-HER rozšírila frézku EVOLUTION o siedmu stanicu na výmenu nástrojov, ako aj o novo vyvinutú jednotku a príslušné programovacie makro.

 

Technické údaje radu EVOLUTION hovoria samy za seba: Rozmer voľného priestoru 1200 mm na výšku a neobmedzené obrábanie na dĺžku s minimálnymi nárokmi na priestor. Možné hrúbky materiálov od 8 do 70 mm robia z vertikálnych obrábacích centier od spoločnosti HOLZ-HER univerzálne zariadenia, ktoré zvládnu kompletné spracovanie vašich výrobkov, od zásuviek až po diely korpusov, nábytkové čelá a zadné steny.

 

Najmä pri stroji EVOLUTION 7405 Connect umožňuje upínanie obrobku na zadnej strane obrábanie celého obvodu vrátane horizontálnych otvorov bez dodatočného upínania. Pevná konštrukcia série EVOLUTION zaručuje najvyššiu kvalitu obrábania. Okrem toho možnosti obrábacieho stroja EVOLUTION 7405 connect od spoločnosti HOLZ-HER dopĺňa voliteľný balík dverí, ktorý pozostáva zo špeciálne vyvinutého uhlového prevodu pre puzdrá zámkov a frézy na puzdrá zámkov.

 

Ak Vás zaujíma viac, kontaktujte nás.

 

Váš tím Král, s.r.o.

Napíšte nám

telefonickyemailom