Holz Her Na Holzhandwerk 2024

HOLZ-HER na Holz-Handwerk 2024

 

Holz-Her, renomovaná značka v rámci skupiny Weinig a jeden z popredných výrobcov strojov na spracovanie panelových materiálov z dreva a kompozitných materiálov, bude zastúpená na Holz-Handwerk 2024 v Norimbergu.

 

Hh Logo Fasáda

 

V hale číslo 9 od 19. do 22. marca 2024 spoločnosť predstaví nielen osvedčené riešenia pre ambiciózne remeselné podniky, ale aj pôsobivú škálu inovácií a ďalšieho vývoja. Účasť skupiny Weinig na tomto tradičnom veľtrhu podčiarkuje jej záväzok voči Holz-Handwerk, aj keď mnohí konkurenti svoju účasť vopred zrušili. Holz-Her ako základný kameň odvetvia využije príležitosť predstaviť najnovšie technológie a prelomový vývoj širokému publiku.

 

Čo všetko si pre Vás Holz-Her pripravil?

 

Revolučná technológia olepovania hrán

S modelmi Artea 1030, Streamer 1057 XL Power, Auriga 1308 XL a Sprint 1329 multi, Holz-Her predstavuje pôsobivú škálu profesionálnej technológie olepovania hrán – od základných modelov až po najvyššiu triedu.

 

 

Efektívna výroba prostredníctvom inteligentnej CNC technológie Holz-Her

Inovatívna sila série Epicon pokračuje! S 5-osými CNC obrábacími centrami zo série Epicon stanovuje HOLZ-HER štandardy v drevospracujúcom priemysle. Všetky modely Epicon predstavujú efektívnu a presnú výrobu. Tieto najmodernejšie obrábacie centrá otvárajú používateľom úplne nové obzory na realizáciu ich kreatívnych nápadov.

 

 

Vŕtanie a vkladanie kolíkov

Ako ideálny doplnok k nestingovému spracovaniu môžu používatelia pomocou Power-Pin 7605 plne automaticky zasúvať drevené kolíky. Po CNC spracovaní nie je potrebné ručné zapichovanie kolíkov, čo nielen šetrí čas, ale aj zvyšuje spoľahlivosť procesu.

 

 

Profesionálna technológia delenia v priestorovo úspornom dizajne

Vrcholom veľtrhu Holz-Her budú riešenia rezania, ktoré šetria miesto. Pod názvom „Linea“ pre prítlačné píly a „Sektor“ pre vertikálne panelové píly predstavuje Holz-Her inovatívne riešenia, ktoré zapôsobia nielen prvotriednym výkonom, ale aj priestorovo úsporným dizajnom. Flexibilné varianty vybavenia oboch systémov z nich robia ideálne rezacie riešenia pre začiatočníkov aj skúsených profesionálov.

 

Viac podrobností o všetkých spomínaných strojoch a technológiách sa dozviete v nasledujúcom článku o týždeň.

 

https://www.kral-zilina.sk/vyrobca/holz-her/

 

Král, s. r. o.
Predmestská 83,
010 01 Žilina // info@kral-zilina.sk // +421 41/754 1152

Napíšte nám

telefonickyemailom