Showroom

Od roku 2004 je vám k dispozícii náš showroom. Urobte si vlastný obraz o tom, čo vám môže ponúknuť naša špičková technika.

Teoreticky je každý stroj od každého výrobcu perfektný. To sa dočítate v katalógoch. Ale v praxi sú veľké rozdiely. Či je to komfort obsluhy, bezpečnosť alebo efektivita. Je dobré, že naše technológie môžete odskúšať oveľa skôr, ako budú u vás pracovať.
Otestujte si všetky funkcie stroja v reálnych podmienkach v našom Showroome, či spĺňa vaše očakávania k plnej spokojnosti. Iba jedno nemôžete počas vašej návštevy odskúšať – dlhú životnosť našich strojov. Na to budete potrebovať pár desaťročí.

Picture 012

AKTUÁLNE TECHNOLÓgie V SHOWROOME

Uvedené ceny sú bez DPH, dopravy a montáže.

Už čoskoro
v Showroome

MARTIN T66

SEMINÁRE V SHOWROOME

Dlhoročnou tradíciou v existencii nášho Showroomu od decembra 2004 je usporiadanie seminárov s drevárskou tématikou. Témy, ako vývojové trendy v drevoobrábacích a nábytkárskych technológiách, drevoobrábacích a nábytkárskych strojoch, nástrojoch, či sušení, zaujímajú každoročne stovky malých, stredných i veľkých drevárov.
Novinkou roka 2009 boli tréningy pre obsluhu drevoobrábacích strojov a zariadení, či seminár o drevoobrábacích nástrojoch. Novinkou roka 2014 zas „vysunuté“ návštevy u zákazníkov, ktorí už používajú naše drevoobrábacie a nábytkárske technológie a radi sa s Vami podelia o svoje skúsenosti.

Kvalitná účasť, kvalitní a odborne zdatní prednášajúci z radov výrobcov sú zárukou pre vysokú úroveň seminárov.

Tešíme sa na Vašu návštevu v Showroome v Žiline.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ VOLAJTE LINKU +421 41 72 411 52
ALEBO PÍŠTE NA info@kral-zilina.sk

Chcem viac informácií