Stroje na lepené drevo

Stroje na lepené drevo

Dĺžkové nadpájanie s technikou WEINIG – tak vyrobíte so zvyškov prvotriedny produkt. Ozubený spoj je najstabilnejšia metóda dĺžkového nadpájania dvoch dielov z masívneho dreva. Použije sa, ak treba vyrobiť dlhé stavebné prvky alebo odstrániť nepekné hrče a trhliny znižujúce pevnosť dreva. Dĺžkovým nadpájaním je možné vyrobiť prakticky nekonečný prvok.

WEINIG technológia nadpájania je stavaná pre najvyššiu presnosť. To znamená najnižšie nadmiery, straty dreva a výrobných nákladov. To nás už 25 rokov robí jednotkou na svete.

Všetky zariadenia sú maximálne ľahko ovládateľné. Tak je spracovanie zvyškov pre Vás maximálne rentabilné. Zariadenia je možné zostaviť ako stavebnicu presne podľa Vašich požiadaviek.

Kde ide o šírkové lepenie líšt do platní, tam je WEINIG ako systémový dodávateľ prvý na rane. Viac ako 40 rokov sa WEINIG venuje technológiám na presné a racionálne lepenie dosiek. U WEINIGa nájdete kompletné riešenie pre prvotriednu výrobu, od najjednoduchšieho základného lisu až po vysoko automatizované výrobné linky. Inteligentné postupy lepenia zabezpečujú výrobu platní s minimálnymi presahmi, nové systémy nanášania lepidla sa starajú o presné dávkovanie lepidla a tým o najkratšie časy na lisovanie.