Untha Lr520 (1)

UNTHA LR520

 

Malý, kompaktný drvič dreva pre tesárov a stolárov

 

  • Malá stopa
  • Osvedčená technológia
  • Energeticky efektívny koncept pohonu
  • Homogénna kvalita drevnej štiepky
  • Systémové riešenia šité na mieru
  • 3-ročná záruka bez starostí

 

Lr520

 

Váš kompaktný a spoľahlivý 1-hriadeľový drviaci systém

LR520 je najkompaktnejší drvič dreva v triede LR. Jeho skromný pôdorys je menší ako 1 m², takže ho možno ľahko integrovať aj do tej najmenšej stolárskej dielne. Jednohriadeľový drvič dreva bol vyvinutý špeciálne pre malé drevospracujúce podniky. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu bez posúvača je LR520 nielen kompaktný, ale aj mimoriadne nenáročný na údržbu. Ideálny stroj pre drevospracujúce podniky, ktoré produkujú malé množstvá odpadového dreva.

 

 

Výhody LR520

Bezposuvný dizajn drviča dreva obsahuje podávací mechanizmus, a preto má veľmi málo pohyblivých častí. To znižuje náklady na údržbu stroja na minimum. Tlmič prevodov absorbuje silné nárazy počas procesu drvenia a zabezpečuje tichý chod stroja.

 

Okrem toho je drvič dreva vybavený systémom detekcie cudzích predmetov a funkciou automatického vypnutia, aby sa zabránilo poškodeniu nožov drviča. LR520 je ľahko schopný drviť akýkoľvek druh dreva, ako je odpadové drevo, drevotrieska a dlhé triesky. Homogénna kvalita drevnej štiepky produkovaná drvičom je ideálna na tepelné využitie alebo spaľovanie vo vykurovacom systéme na drevnú štiepku alebo na výrobu drevených brikiet.

 

Veľkou výhodou drviča dreva LR520 je jeho energetická účinnosť. Osvedčený rezací systém v drviči dokáže ľahko rozdrviť zvyškové drevo a vyžaduje hnaciu silu iba 11 kW. Ak je zariadenie nečinné dlhšie ako 3 minúty, automaticky sa vypne. To šetrí energiu a zároveň znižuje prevádzkové náklady vášho drevospracujúceho závodu.

 

 

Úplne prispôsobený vašim potrebám

Drvič LR520 možno použiť na drvenie tvrdého a mäkkého dreva, OSB dosiek, drevotrieskových dosiek, MDF dosiek, dýh a iných materiálov používaných pri spracovaní dreva a výrobu vysokokvalitných drevených triesok.

Každý z drvičov dreva Untha je individuálne prispôsobený vašim potrebám. Ponúkame komplexné riešenia z jedného zdroja priamo od výrobcu!

 

 

Navštívte naše Technologické centrum na Predmestskej ulici 83 v Žiline a príďte si ho vyskúšať na živo!
Viac informácií nájdete tu:

 

https://www.kral-zilina.sk/stroje-technologie/drvic-dreva-untha/

 

Alebo nás kontaktujte:

www.kral-zilina.sk / info@kral-zilina.sk / zuzana@kral-zilina.sk / +421 41 72 41152 / +421 901 750755

Napíšte nám

telefonickyemailom