SÉRIA SECTOR – VYZRETÁ PRECÍZNOSŤ NÁREZOV NA NAJMENŠOM PRIESTORE

VERTIKÁLNE NÁREZOVÉ CENTRÁ V SÉRII SECTOR: 1245/1255/1257/1260 AUTOMATIC

Vertikálne nárezové centrá zo série SECTOR spájajú osvedčenú techniku s viac ako 50 rokmi skúsenosti a solídnu konštrukciu, ktorá Vám ponúka jedinečný pomer ceny a výkonu. Kompletne zváraný stojan s extrémne vysokou nepoddajnosťou garantuje precíznu kvalitu rezu. Hotový diel k okamžitému olepeniu je pre HOLZ-HER samozrejmosťou. Pílové motory s extrémnym výkonom sa starajú o bezchybné výsledky rezu a sú zároveň ľahko a ergonomicky ovládateľné.
Všetky modely série SECTOR sú vybavené profesionálnou OptiBase V-Cut optimalizáciou rezu, vďaka ktorej nárezy rýchlo optimalizujete a etiketujete. Optimalizáciu môžete vykonávať priamo na stroji alebo aj v kancelárii s pripojením na internet.

STROJE V SÉRII SECTOR:
VERTIKÁLNA PÍLA HOLZ HER SECTOR 1254
Najvýhodnejší pomer ceny a kvality na ploche len 5m2 s predrezovým systémom OptiCut.


HOLZ-HER SECTOR 1255
Vertikálna precíznosť v súlade s perfektnou ergonómiou, s variabilnými výškami a dĺžkami rezu a 10 ročnou garanciou na všetky lineárne ložiská.


HOLZ-HER SECTOR 1257
Nová vertikálna píla s ešte väčšou silou – posilneným 5,5kW motorom, , s variabilnými výškami a dĺžkami rezu a 10 ročnou garanciou na všetky lineárne ložiská.


HOLZ-HER SECTOR 1260 AUTOMATIC
Plno automatická verzia pre ešte väčšiu produktivitu – pre vyššie množstvo nárezov a pohodlnú obsluhu. Taktiež s 10 ročnou garanciou na všetky lineárne ložiská.Všeobecné technické údaje:
Pracovné rozmery 5300 x 2200 mm*
Max. hrúbka dielca 60 (75) mm*
Max. výkon motora 4 (5,5) kW*
Priemer pílového kotúča 250 (303) mm*

* v závislosti na modeli stroja


Chcem vedieť viac

telefonickyemailom