49

WEINIG NEWS: Nová generácia PROFIMAT má už dnes potenciál stať sa legendou

 

Témou dňa u nemeckého výrobcu a špičky na trhu Michaela Weiniga sa stali hobľovacie a profilovacie automaty. Mnohí z Vás poznajú najjednoduchšiu hobľovačku na svete – CUBE Plus. Jednoduchá, nadčasová, technicky neprekonateľná. Jej jediným mínusom bolo, že nedokáže profilovať. Séria PROFIMAT to dokáže! Okrem hobľovania dokážete na nej aj profilovať! Má robustnú konštrukciu, nie je náročný na priestor a má mimoriadne presné a jednoduché nastavovanie.

 

Keď hľadáte do svojej dielne nového vhodného nástupcu, hľadáte odpovede na tieto otázky: Čo všetko musí ďalšia generácia zvládnuť, aby spĺňala všetky požiadavky jedného z najrýchlejšie rastúceho a meniaceho sa odvetvia? Kto prinesie požadovanú maximálnu mieru v rýchlosti, flexibilite a kvalite, aby Váš podnik ostal na trhu?
WEINIG našiel odpovede na tieto aj ďalšie otázky v novom PROFIMATE. Hobľovacie a profilovacie automaty idú v stopách mnohonásobne osvedčených WEINIG riešení. Sú postavené na ich silných stránkach a dopĺňajú ich o moderné funkcie.

Dobré vedieť: Napriek odlišnému vývoju nepotrebuje nový PROFIMAT viac priestoru, ako jeho predchodca.
Jednoduchou inštaláciou si ako remeselník užívate vďaka novému PROFIMATU vysoký komfort obsluhy a impozantný hladký priebeh prevádzky. Prestavovanie dosiahnete bez komplikácií a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

 

Tradícia zaväzuje: Nový PROFIMAT je dostupný v dvoch silných prevedeniach, ktoré majú už teraz potenciál stať sa legendou. Pri oboch prevedeniach profitujete vďaka nasledujúcim funkciám:
Dostatočne široký
Kto rozmýšľa vo veľkom, má možnosť získať opciu PROFIMATU v šírke až 260 mm. Štandardná šírka je 230 mm.

Zodpovedný partner
Vďaka kompaktnej a robustnej stavbe a tiež zrieknutiu sa nadbytočných funkcií ma PROFIMAT pozoruhodnú životnosť a je nízkoenergetický.

Tichá prevádzka a precíznosť
Liatinový stojan stroja a hriadele v osvedčenej WEINIG kvalite sa starajú o vysokú kvalitu povrchov všetkých dielcov.

Maximálne efektívne
Na základe technických prepracovaní je PROFIMAT v prevádzke prekvapivo energeticky šetrný. To býva odmenené v rôznych dotačných príp. podporných programoch.

Všetko pod kontrolou
PROFIMAT je na želanie k dispozícii aj s inteligentným balíkom riadenia pre opakovateľné nastavenia iba aktivovaním tlačidla – vrátane 10,1″ displaya s intuitívnym užívateľským manuálom. Šírka a hrúbka sa tak automaticky nastaví na potrebný rozmer. Alternatívou je manuálne riadený stroj.

Bez hraníc, komfortne a zaručene
Intuitívna obsluha PROFIMATU sa stará o minimálne prestoje, vysokú istotu užívateľa, príjemný komfort obsluhy, ako aj dôslednú prácu.

Veľký výkon na malom priestore
Vďaka kompaktnej stavbe nepotrebuje nový PROFIMAT o nič viac miesta ako jeho predchodca.

 

Malý, ale citeľný rozdiel

 

PROFIMAT 30

• vyhotovenie v opcii so 4 alebo 5 hriadeľmi
• rýchlosť posuvu do 15 m/min.
• otáčky hriadeľa od 6 000 RPM

Profimat 30

PROFIMAT 50

• vyhotovenie v opcii s 5 alebo 6 hriadeľmi
• rýchlosť posuvu do 30 m/min.
• neobmedzene vhodný na spracovanie
tvrdého dreva a na pílenie
• otáčky hriadeľa 7 000 RPM (v opcii aj 8 000 RPM)

Profimat 50

 

Zažite perfektný pomer ceny a výkonu a objavte PROFIMAT, optimálny do každej prevádzky a na každú Vašu požiadavku. V našom SHOWROOME v ŽILINE na Predmestskej ulici 83 nájdete úplne nový PROFIMAT 50. Príďte si ho vyskúšať a zažiť na vlastnej koži!

Img 20210928 133526

PROFIMAT 50 v našom Showroome v Žiline

 

Presvedčte sa o kvalite stroja aj v nasledujúcom videu so slovenskými titulkami na našom youtube kanály: https://www.youtube.com/watch?v=rrAZyBGarSY&t=4s

 

Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia – technológovia.

Navštívte https://www.kral-zilina.sk lebo nás kontaktujte na t. č. +421 41/724 1152 či e-mailom na adrese info@kral-zilina.sk.

 

 

Daniela Hucíková

Napíšte nám

telefonickyemailom