6

Ďakujeme aj za tento rok – už tridsiaty v poradí

Vianoce 2022 Fb

Rok 2022 sa schyľuje k svojmu koncu a otvára dvere novým predsavzatiam, novým príležitostiam, novým obchodom a v neposlednom rade novým víziám. Pre firmu Kral Žilina bol tento rok obzvlášť špeciálny z dôvodu oslavy 30. výročia od svojho vzniku.

V priebehu 30 rokoch sa nám podarilo vďaka spolupráci so špičkami na svetových trhoch WEINIG GROUP, HOLZ-HER, IMA SCHELLING GROUP, UNTHA, MARTIN, KATRES, RUF a ďalším poskytnúť vám, naši ctení zákazníci, pokrokové a naozaj efektívne riešenia pre drevospracujúci a nábytkársky priemysel a pomôcť vám vybrať si spomedzi kvanta strojov a technologických liniek práve tie, ktoré vám pomohli a pomáhajú presadiť sa v konkurencii na domácom aj svetovom trhu, hobby aj priemyselnom. Jedným z našich dlhoročných cieľov je zavádzať automatizáciu a mechanizáciu výrobných procesov, ktorá zefektívňuje a skvalitňuje samotnú výrobu a zisk vašej firmy.

Prajeme vám, milí priaznivci drevárskej a nábytkárskej branži, aby sa vám v roku 2023 darilo napĺňať vaše ciele a vízie, aby sa k vám pre kvalitné výsledky vašej práce vracali spokojní zákazníci pre nové a nové zákazky. Aby vaše rozhodnutia do nových investícii boli dobre premyslené a správne.

Ďakujeme, že ste aj tento rok dôverovali našim skúsenostiam, našej snahe vybrať stroj či technológiu ušitú na mieru priamo vašej požiadavke a že ste sa rozhodli práve pre naše služby a servis.

Mottom týchto Vianoc je pre nás: „Rôznorodosť vo svete je krásna“ – pretože to v nás a v spoločnosti v roku 2022 rezonovalo najviac. Tak, ako je v lese každé drevo iné, tak je v spoločnosti každý človek iný. Inak tvarovaný, inej farby, inej veľkosti, jeden je kvalitný pre to, iný pre tamto.
Byť iný je v poriadku. Chcieť sa odlíšiť je v poriadku. Byť takým akým chcete byť je v poriadku. Nech vás idea tohto motta sprevádza počas celého nasledujúceho roka a je úplne jedno, v akom duchu vás nasmeruje. Byť iným v tom, čo vyrobím? Byť iným v mori konkurentov? Byť iným myšlienkami a víziami? Byť iným vo vernosti tradícii? Radi vás budeme aj v roku 2023 sprevádzať na vašej podnikateľskej ceste a vo vašej rôznorodosti.

 

Zo srdca vám všetkým prajeme krásne prežitie vianočných sviatkov v zdraví a pohode

Tím Král Žilina

Napíšte nám

telefonickyemailom