Untha

Drevárske spoločnosti dôverujú UNTHE

 

– voľbe číslo 1 v drvení

 

 

50 rokov know-how v technológii drvenia dreva a viac ako 13 000 referencií po celom svete robí zo spoločnosti UNTHA shredding technology so sídlom v rakúskom Kuchl pri Salzburgu nielen zodpovedného partnera pre spracovateľov dreva, ale aj jasnú voľbu č. 1 v drvení drevených zvyškov z výroby.

 

Malé stolárstvo či veľký hráč v drevárskom priemysle – každý má svoje vlastné nároky, výrobné procesy aj kapacity. Tie sú síce rozličné, avšak jedno majú spoločné – požiadavku zhodnotiť zvyškové drevo efektívne, ekonomicky a hodnotne pre svoj podnik. UNTHA dokáže zabezpečiť každému ten správny drviaci systém vďaka širokej palete produktov a kompletným riešeniam.

 

Správny produkt pre každého

 

Vysokým podielom vlastnej výroby v prevádzke v Kuchl je UNTHA schopná optimálne realizovať riešenia prispôsobené individuálnym výrobným podmienkam. Prémiový výrobca ponúka svojím zákazníkom všetko z jednej ruky – od plánovania, cez projektovanie až po inštaláciu so všetkými potrebnými doplnkami. UNTHA sa postará aj o jednoduchú a flexibilnú integráciu do existujúceho závodu so všetkým, čo k tomu potrebujete. Certifikát CE garantuje, že rozhranie technológií je jasne regulované podľa európskych štandardov, a tak sa môžu tieto rozhrania nekomplikovane naprojektovať.

 

Flexibilná trieda LR

 

V triede LR UNTHA v ponuke sériu veľkostne prispôsobených strojov vhodnú pre drvenie v menšom stolárstve, väčšej píle ako aj vo veľkých podnikoch v drevárskom priemysle. S výkonmi od 11 do 60 kW vie UNTHA pokryť svojou 1-hriadeľovou technológiou výrobu každej veľkosti.

 

LR520 je najkompaktnejšia v LR triede a nepotrebuje viac ako 1m2 miesta – vieme ho integrovať aj do najmenších stolárstiev. Trieda LR sa vyznačuje efektívnosťou, dlhou životnosťou a spoľahlivosťou. Okrem toho sú šetrné a takmer bezúdržbové. To zaručuje užívateľovi homogénna štiepka medzi 12 – 80 mm a nízke výdavky a prevádzkové náklady. Konečný produkt je vhodný tak pre štiepkové kotly ako aj pre výrobu brikiet a tým je využitie vlastných zdrojov dreva dvojnásobne energeticky efektívne.

 

Lr520

 

 

Doplnky

 

Magnetická rúra – drvenie zvyškov, ktoré obsahujú klince alebo šróby nie je problém. Magnetická rúra sa vloží do odsávania a bez problémov oddelí magnetické časti.

 

Magnetická Rúra

 

 

Odsávanie – Každý produkt je štandardne vyrobený aj s odsávaním, Jednoducho a bez nákladov naň viete nasadiť Vaše existujúce odsávanie a granulát bez problémov transportovať do sila.

 

Odsávanie

 

 

Flexibilný dopravný šnek– je vyrábaný v rôznych dĺžkach a rozmeroch, dokonca aj na objednávku podľa konkrétnej požiadavky zákazníka.

 

Šnek

 

Dopravný šnek

 

Dopravný šnek

 

 

 

4-hriadeľové technológie od založenia

 

UNTHA má k dispozícii aj ďalšie 2 produkty: RS30 a RS40, ktoré sú pre ťažko drviteľné materiály efektívnejšie vďaka 4-hriadeľovým drviacim systémom.

 

Rs 40

 

V obľube ich majú veľké podniky zabezpečujúce si centrálnu pozíciu. Ich kompaktnou stavbou vedia byť jednoducho integrované do výroby, v ktorej sa kusy dreva okamžite drvia – hovoríme o výrobnom podniku 24/7. V 4-hriadeľovej technológii je UNTHA od svojho založenia do dnešnej doby celosvetovým pionierom.

 

 

 

Jedinečné: 3 ročná záručná lehota bez starostí

 

Záruka

 

Produkty UNTHA sú známe svojou dlhou životnosťou. UNTHA ako jediný výrobca ponúka 3 ročnú garanciu na všetky drviče dreva, čím dokazuje svoju zodpovednosť. Vďaka servisnému centru UNTHA, optimálnou dostupnosťou dielov, rýchlou servisnou podporou prostredníctvom  servisných partnerov vo Vašom regióne, bude o Vašu UNTHU vždy dobre, spoľahlivo a kompetentne postarané a to robí z UNTHY jednotku v drvení.

 

 

 

UNTHA shredding technology – 50 rokov skúseností v drvení

 

UNTHA shredding technology vyvíja a vyrába zodpovedné systémy na drvenie šité na mieru. Rozsahovo postačuje od spätného získavania surovín pre recykláciu cez zhodnotenie odrezkov a starého dreva až po spracovanie odpadkov na druhotné palivá. Tým je obrovským prínosom v ochrane zdrojov udržateľnej hodnoty a redukcii odpadu.

 

UNTHA bola založená v roku 1970 a sídli v rakúskom meste Kuchl pri Salzburgu. Zamestnáva okolo 250 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách sveta. UNTHA je najdôležitejším výrobcom v tejto neustále sa rozvíjajúcej a rastúcej branži.

 

 

 

Informujte sa u nás o možnostiach drvenia pre Vás!

 

www.kral-zilina.sk / info@kral-zilina.sk / +421 41/724 1152

Napíšte nám

telefonickyemailom