Robland Z400 X1 (1)

Formátovacia píla ROBLAND Z400 X1

 

 

Profesionálna formátovacia píla značky ROBLAND sa vyznačuje optimálnym pomerom cena / kvalita pre menšie a stredne veľké spoločnosti.

Robland Z400 X1

Jednotka píly pozostáva z jedného kusu liatiny pre prirodzené pohlcovanie vibrácií a ponúka väčšiu presnosť a stabilitu. Aerodynamický dizajn umožňuje optimálne odsávanie prachu. Ťažký liatinový pílový agregát dosahuje ľahký chod. Systém je bezúdržbový a garantovaná je doživotná presnosť, ako aj hladkosť pohybu.

 

Píla disponuje hlavným motorom s automatickou brzdou s výkonom 7 kW s možnosťou ručnej zmeny otáčok na 3000 / 4000 / 5000 otáčok za minútu. Bez použitia predrezového kotúča môžete pílu osadiť pílovým kotúčom s priemerom až 400 mm. S predrezovým kotúčom potom spoľahlivo funguje kotúč s priemerom 350 mm.

 

 

Pílový Kotúč 400 Mm

Pílový kotúč 400 mm

 

Kotúč 350 Mm S Predrezovým Kotúčom

Kotúč 350 mm s predrezovým kotúčom

 

 

Samostatný predrez sa pohodlne ovláda a nastavuje za chodu. Priemer nástroja predrezu je 125 mm.

 

Model X1 je vstupom do základného NC riadenia, čo značí prehľadný dotykový panel, ktorý píle dodáva očakávané high-tech riešenie. Okrem motoricky ovládaného vysunutia a naklopenia pílového kotúča píla exceluje predovšetkým motoricky ovládaným paralelným pravítkom, ktorého pozíciu pohodlne nastavíte na riadiacom displeji. Hodnoty vzdialenosti paralelného pravítka si môžete uložiť do pamäti a spätne ich jedným dotykom vyvolať a pravítko tak prednastaviť. Príplatková výbava robí z tohto stroja takmer pílu budúcnosti.

 

Stroj je určený na dlhodobé presné rezanie plošného materiálu aj masívu. Lepšia efektivita a rýchlosť rezania je vďaka motorizovanému paralelnému pravítku zaručená. Kúpou formátovacej píly ROBLAND získate spoľahlivého partnera do Vášho stolárstva.

 

Technické údaje nájdete na tomto odkaze:

https://www.kral-zilina.sk/stroje-technologie/formatovacia-pila-robland-e2800-s-predrezom/

 

Král, s.r.o.

E-mail: info@kral-zilina.sk

Telefón: 041/ 724 1152

Napíšte nám

telefonickyemailom