DNI OBALOV

Inovácia pre výrobcov obalov

 

Vyrábate debny alebo palety? Potom si nenechajte ujsť dni obalov vo firme Weinig Dimter v Illertissene / DE, v dňoch 23. a 24. októbra 2019. Popri hlavnej téme „digitalizácia a automatizácia“ špecialisti naživo predvedú malé i veľké riešenia.
Hlavnými bodmi sú vysoko výkonný upevňovací systém OptiCut S90 s robotickým stohovaním a uvedenie výrobkov modulárnej optimalizačnej píly OptiCut S50+.
Samozrejme, návštevníkom bude počas týchto dní k dispozícii aj prierez celým produktovým portfóliom firmy Dimter – počnúc systémami nastavovania polohy, cez skracovaciu pílu OptiCut C50 a C700+, posuvné píly S90 Superdrill a OptiCut S90 s wFlex+- agregátom na zarezávanie šírky, až po Dimter  priebehovú pílu OptiCut260 a vysoko výkonné zariadenie OptiCut 450 Quantum.
Okrem toho Dimter predvedie, aké jednoduché môže byť riadenie výroby a spracovanie objednávok vďaka baliacemu softvéru OptiPal. Rôzne spôsoby označovania zdokonaľujú baliaci program firmy Dimter.
V novom Expocentre v Illertissene budú taktiež k dispozícii rozmietacie píly VarioRip 310 M2 a FlexiRip so skracovacou pílou C700+ sesterskej spoločnosti Weinig Raimann z Freiburgu / DE a scanovací systém EasyScan+ od spoločnosti Weinig Luxscan.
Ďalej Dimter počas týchto dní ponúka možnosť vypočuť si zaujímavé prednášky napr. od HPE Bundesverband, Perusch Paletten (zákaznícka prednáška), alebo WoodCare Solutions, na tému robotickej automatizácie.

Čerešničkou na torte je prítomnosť hosťujúcich vystavovateľov, s ktorými môžu
návštevníci priamo na mieste konzultovať svoje otázky. Experti z oblasti Weinig hobľovania, Holz-Her píl a CNC, ako aj hosťujúci vystavovatelia Acadon, AB Nageltechnik, Alko, Allen Coding, Bea, BES-Bollmann, Bostitch, Cetec, Corali, Dupatec, Elried, Euroblock, ITW Befestigungssysteme, Pfleiderer, P+K Industrieanlagen, Rea-Jet a Woodform sa tešia na početných návštevníkov.
Bavorský večer 23. októbra zavŕši návštevu v Illertissene prínosnými rozhovormi medzi kolegami, obchodnými partnermi a vystavovateľmi z branže.

Bližšie informácie a prihlášky:  Zuzana Simonidesová     0901 750 755         info@kral-zilina.sk

 

 

Napíšte nám

telefonickyemailom