23.01.2015
|

Elektronický katalóg náhradných dielov na stroje Holz-Her už online.

 

Firma Holz-Her oficiálne zverejnila a sprístupnila online elektronický katalóg náhradných dielcov na stroje s rokom výroby 2004 a novšie.

Cieľom je zabezpečiť Vám prístup k aktuálnemu katalógu dielov na Váš konkrétny stroj a odstrániť tak prípadné nedostatky (chyby, prípadne dielce, ktoré z dôvodu inej výbavy vo Vašom stroji nie sú inštalované) v tlačených katalógoch dodaných so strojmi.

Stačí sa jednoducho prihlásiť cez nasledovný odkaz:

http://www.holzherparts.de/template/index.php

a vyplniť prvé dve okienka na základe inštrukcií v modrom kruhu s otáznikom. Potrebujete len “Auftragsnummer” a výrobné číslo stroja spred lomítka. Tieto údaje nájdete na výrobnom štítku stroja.

HH_katalog_01

Po úspešnom prihlásení ste priamo v katalógu Vášho stroja:

HH_katalog_02

Katalóg je dostupný v angličtine a nemčine. Jazyk si podľa voľby môžete zmeniť v pravom hornom rohu.

V ľavom hornom rohu katalógu sa nachádza okienko so symbolom lupy, ktoré slúži na zadanie objednávacieho čísla alebo názvu a systém požadovaný dielec nájde. V prípade, že objednávacie číslo je nesprávne, alebo sa dielec s daným číslom v stroji nenachádza, vyhľadávanie bude neúspešné.

Takto si jednoducho overíte, či dielec, ktorý požadujete,je skutočne to, čo potrebujete, a navyše, elektronický katalóg nikdy nestratíte.

Zaujíma Vás viac? Kontaktujte nás!

Napíšte nám

telefonickyemailom