T77

Formátovacia píla MARTIN T77

 

Majstrovské dielo od profesionálov pre profesionálov.

 

Píly prémiovej rady T77 sú vrcholom ponuky píl MARTIN a odrážajú 100-ročnú tradíciu a kvalitu strojov vyrábaných výhradne v Nemecku. Nie je to len vývoj, ale aj kompletná výroba a montáž, ktorá prebieha v bavorskom meste Ottobeuren.

 

Výnimočná je predovšetkým konštrukcia rámu píly, ktorá kombinuje výborné vlastnosti ocele a špeciálneho betónu, ktorý posúva tuhosť a tlmenie vibrácií o triedu vyššie, než bežná konštrukcia. To, čo sa osvedčilo pred 100 rokmi je v modernej forme vysoko funkčné i dnes a poskytuje pílam MARTIN bezkonkurenčný základ.

 

Rada píl T77 je excelentným partnerom pre rezanie materiálov na báze dreva, plastov, alebo ľahkých zliatin s maximálnou presnosťou. Tieto prémiové formátovacie píly ponúkajú optimálne riešenia pre každodenné nasadenie vo výrobe a prinášajú vašej dielni 100% istotu presnosti.

 

Dokonalý rez s výkonom až 20 koní

Pri T77 si môžete vybrať medzi pílovým kotúčom, ktorý sa otáča doprava až do +47 stupňov na jednej strane a pílovým kotúčom, ktorý sa otáča od -46 do +47 stupňov na oboch stranách.

Pílovú jednotku je možné otočiť na obe strany a poskytuje vám flexibilitu jedinečného uhla natočenia. V kombinácii s enormnou výškou rezu až 205 mm ste schopní rezať aj veľké prierezy s extrémnou presnosťou – presne tak, ako to vyžaduje obrobok.

 

Naklápanie

 

 

Ochranný kryt SafeMove

Ochranný kryt SaveMove vám ponúka najvyššiu úroveň pohodlia a optimálnej bezpečnosti na strojoch T77, ktoré je možné otočiť na obe strany. Tu sa kryt dynamicky posúva doľava – v závislosti od vyčnievania a uhla natočenia pílového kotúča. Ochranný kryt zaberie len toľko miesta, koľko si aktuálna situácia vyžaduje. Samozrejme sa sleduje aj typ aktuálne používaného kotúča. Tým sa zabráni náhodnému poškodeniu ochranného krytu pílovým kotúčom.

 

Save Move

 

3-osý predrez

3-osový systém vám ponúka nepredstaviteľnú presnosť mimoriadne pohodlným spôsobom vďaka úplnej integrácii do riadiaceho systému. Po priradení jednotky sa systém plne automaticky prispôsobí používanému hlavnému pílovému kotúču. Všetky 3 osi sa elektronicky monitorujú bez akejkoľvek ďalšej činnosti. Rozhodujúca výhoda: Všetky nastavenia relevantné pre kvalitu rezu sa vždy vykonajú rýchlo a presne. Časovo náročné testovacie rezy sú takmer úplne odstránené. Predrezovú jednotku je možné použiť s hlavnými pílovými kotúčmi do 400 mm.

 

3 Osí Predrez

 

Železobetónový rám

Konštrukcia osvedčená už 100 rokov spolu s modernou výrobou prináša dokonalé riešenie. Inteligentná kombinácia dvoch materiálov ocele a betónu vytvára vysoko kvalitný stojan, ktorý nemá obdobu z hľadiska stability, tlmiacej schopnosti a torznej tuhosti. Akékoľvek vzniknuté vibrácie sú absorbované mnohonásobne účinnejšie ako pri zváraných konštrukciách, čo zaručuje presnosť a životnosť strojov po dlhé roky ich používania.

 

T77 Verbundstander

 

Vedenie formátovacieho stola

Formátovací stôl u píl MARTIN je evolúciou konštrukcie pojazdu na silných kalených planžetách, trvalo stieraných a premazávaných počas rezania.   Vymeniteľná krajná časť profilu stola je výnimočné riešenie jedine u píl MARTIN.

 

Formitovaci Stul

 

 

Sklopné motorické paralelné pravítko

Za príplatok máte možnosť sklopenia pozdĺžneho pravítka po dojazde na lineárnom vedení do koncovej polohy – rýchlo a komfortne máte voľnú celú plochu liatinového stola. SafeDrive zabezpečuje zastavenie pravítka pred možnou kolíziou s naklopeným kotúčom alebo odsávacím krytom.

 

Sklopné Pravítko

 

 

 

Viac sa dozviete na https://www.kral-zilina.sk/stroje-technologie/formatovacia-pila-t77-preciznost-premiovej-triedy/ , alebo nás kontaktujte:

 

Král, s. r. o.
Predmestská 83,
010 01 Žilina // info@kral-zilina.sk // +421 41/754 1152

Napíšte nám

telefonickyemailom