Holzhandwerk 2024 Web

HOLZ-HANDWERK 2024

 

Poznačte si do kalendára!!!

Weinig Gruppe a Král, s.r.o. na výstave HOLZ-HANDWERK 2024 v nemeckom Norimbergu

 

Holz Handwerk 2024

 

 

Skupina Weinig a samozrejme aj firma Král, s.r.o. Žilina bude ako obvykle prítomná na výstave Holz-Handwerk 2024 v Norimbergu od 19. do 22. marca.

 

“Už sa tešíme do Norimbergu,” hovorí Gregor Baumbusch, generálny riaditeľ skupiny Weinig: “Weinig a Holz-Her sa zameriavajú na produkty pre menšie podniky a remeselný sektor. Najmä v súčasnej ekonomickej situácii musíme urobiť pre našich zákazníkov ešte viac a byť im spoľahlivým partnerom.“

 

Opäť je tu HOLZ-HANDWERKWEINIG GRUPPE bude predstavovať nové produkty, ďalší vývoj a inovácie vo svojom sortimente pre uvedený sektor priemyslu.

 

V termíne od 19.03.2024 do 22.03.2024 budú pre Vás otvorené brány norimberského výstaviska a uskutoční sa odborný veľtrh pre drevoobrábací a drevospracujúci priemysel so špecializáciou na menšie a remeselné firmy.

 

Weinig Gruppe a Král, s.r.o. tam samozrejme nebudú chýbať a návštevníci z oblasti obchodu a priemyslu sa môžu presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách v oblasti spracovania dreva a veľkoplošných materiálov, v oblasti opracovania hrán, techniky delenia platní a CNC spracovania, hobľovania a profilovania a veľa ďalších operácii.

 

Bližšie informácie Vám prinesieme neskôr, dnes Vás chceme informovať o termíne konania výstavy a našej účasti na nej.

 

Silné zastúpenie skupiny WEINIG
Na výstave v Norimbergu sa budeme prezentovať spoločne firmou HOLZ-HER. Naše motto je THINK WEINIG. Pre vás to znamená:  premýšľajte a konajte naprieč spoločnosťami skupiny WEINIG. Ako poskytovateľ komplexných služieb vieme navrhnúť riešenia v celom spracovateľskom reťazci. Toto je pre Vás jedinečná výhoda na trhu!

 

POZNAČTE SI DO KALENDÁRA: 19.03.2024 – 22.03.2024 – HOLZ-HANDWERK, Norimberg (DE)

 

Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami.

 

Samuel  F a š k o

konateľ spoločnosti

+421 903 554 200

samo@kral-zilina.sk

info@kral-zilina.sk

 

 

Napíšte nám

telefonickyemailom