Holz-Handwerk / Fensterbau frontale.

Popredný zdvojený veľtrh drevárskych remesiel / okien – Holz-Handwerk / fensterbau frontale.

Čoraz obľúbenejší medzi zákazníkmi z celého sveta – takto sa v poslednej dobe vyvinul popredný zdvojený veľtrh drevárskych remesiel / okien – Holz-Handwerk / fensterbau frontale.

Už dlho sú všetky výstavné plochy na veľtrhu Holz-Handwerk / fensterbau frontale obsadené.
To nie je v neposlednom rade len dôsledkom zvyšujúceho sa počtu návštevníkov, každé dva roky pricestuje do Norimbergu viac ako 110 000 odborníkov z našej branže. Medzičasom sa dvojitý veľtrh stal svetovou dvojkou medzi odbornými drevárskymi veľtrhmi, hneď za LIGNA Hannover. Stal sa povinným termínom v kalendári drevárskych odborníkov nielen z Nemecka, Rakúska či Švajčiarska ale aj celá stredná Európa a zámorie navštevujú tento veľtrh v Norimbergu. Fensterbau frontale bol pre výrobcov okien vždy číslo jedna na svete. Vďaka tomu je duo veľtrh drevárske remeslá / výroba okien (Holz-Handwerk / fensterbau frontale) absolútnou mega udalosťou roku 2020!

Silné zastúpenie skupiny WEINIG
Na výstave v Norimbergu sa budeme prezentovať spoločne firmou HOLZ-HER na celkovej ploche 1.600 m2. Celkovo môžu návštevníci nášho stánku vidieť 27 exponátov, ktoré budeme naživo predstavovať. Naše motto je THINK WEINIG. Pre vás to znamená:  premýšľajte a konajte naprieč spoločnosťami skupiny WEINIG. Ako poskytovateľ komplexných služieb vieme navrhnúť riešenia v celom spracovateľskom reťazci. Toto je pre vás jedinečná výhoda na trhu!
Na veľtrhu Holz-Handwerk / fensterbau frontale v termíne 18 – 21.03.2020 budeme prezentovať stroje a zariadenia od našich firiem:

DIMTER
HOLZ-HER
LUXSCAN
RAIMANN
WEINIG

Navštívte nás v Hale 9!

Pre bližšie informácie, dohodnutie termínu stretnutia alebo zabezpečenie bezplatnej vstupenky nás prosím kontaktujte na info@kral-zilina.sk a lebo telefonicky 041 722 411 52.

Tešíme sa na stretnutie s Vami v Norimbergu

Sprievodca stánkom WEINIG_HHW-2020_DE

Sprievodca stánkom WEINIG_HHW-2020_EN

 

Faško Samuel

 

Napíšte nám

telefonickyemailom