14

HOLZ-HER EVOLUTION PinJet: Kompletné CNC obrábanie s plne automatickým narážaním kolíkov

HOLZ-HER EVOLUTION

Evolution 7405 Pinjet

Je štandardným vertikálnym vŕtacím a frézovacím CNC strojom, ktorý na minimálnej ploche dokáže vo Vašej dielni vyrobiť aj špeciálne dielce. Okrem vŕtania a frézovania je s ním možné aj automaticky narážať kolíky.

 

Vertikálne CNC stroje série EVOLUTION ponúkajú unikátne patentované riešenia pre kompletné opracovanie vašich obrobkov. Presvedčivý, premyslený priemyselný dizajn a mimoriadne stabilná konštrukcia.

 

Jedinečný vo svojej triede EVOLUTION ponúka absolútne presné frézovanie všetkých štyroch hrán obrobku a tým aj kompletné formátovanie materiálu panelov.

 

EVOLUTION PINJET ponúka veľmi špeciálne funkčné rozšírenie: použitie vopred potiahnutých kolíkov Ø 8 mm s dĺžkami 30 – 40 mm na oboch stranách v 8 mm otvoroch predvŕtaných vŕtacou jednotkou v smere +/- X. Voľbou “Vložiť kolík” sú kroky vŕtania, pred úpravy otvoru a zapichovania kolíkov riadené plne automaticky riadením.

 

Technické údaje EVOLUTION hovoria samy za seba: priechodný rozmer 1200 mm na výšku a neobmedzené spracovanie dĺžky pri najmenšej potrebe miesta zároveň. Možné hrúbky materiálu od 8 do 70 mm robia z vertikálnych obrábacích centier HOLZ-HER všestranných pomocníkov, ktorý prevezmú kompletné spracovanie vašich produktov, od zásuviek až po diely korpusov, nábytkové čelá a zadné panely. Predovšetkým EVOLUTION 7405 4mat predstavuje krátke časy cyklu a extrémnu presnosť, pretože obrobky až do dĺžky 1500 mm možno obrábať bez opätovného upnutia. Pevná konštrukcia série EVOLUTION vám zaisťuje najvyššiu kvalitu spracovania.

 

Teraz je HOLZ-HER EVOLUTION doplnený o ďalšiu užitočnú funkciu PINJET

Pinjet

PINJET – jednotka vrážania kolíkov

Funkčné rozšírenie pre obojstranné vkladanie vopred potiahnutých kolíkov Ø 8 mm s dĺžkami 30 – 40 mm do 8 mm otvorov predvŕtaných vŕtacou jednotkou v smere +/- X. Výberom položky “Vložiť kolík” postupujte podľa krokov

* vŕtanie
* príprava vyvŕtaného otvoru
* zarážanie kolíku

v plne automatickom systéme riadenia.

 

EVOLUTION PINJET je vybavený:

* zásobník kolíkov integrovaný do stroja s priezorom a kapacitou cca 300 až 400 kolíkov – v závislosti od dĺžky kolíkov.
* senzor na monitorovanie jednotky vrážania kolíkov
* centrálna vodovodná prípojka
* procesne riadená tryska rozprašovača pre presné navlhčenie vyvŕtaného otvoru pred zapichnutím kolíku
* voliteľná funkcia “zasúvanie suchého kolíka”. túto funkciu je možné použiť s vopred potiahnutými aj nepotiahnutými kolíkmi.

 

Otvorené rozhranie HOLZ-HER EVOLUTION umožňuje bezproblémové pripojenie popredných priemyselných programov a CAD/CAM softvéru. HOLZ-HER EVOLUTION tak svojim užívateľom ponúka CNC presné individuálne opracovanie v dokonalej stolárskej kvalite.

 

HOLZ-HER EVOLUTION 7405 si na jeseň 2022 budete môcť naživo vyskúšať aj v našom Technologickom centre, avšak už predtým Vám ho radi predstavíme u niektorého z našich zákazníkov alebo Vás pozveme do Showroomov firmy HOLZ-HER v Nemecku alebo Rakúsku. Stačí dohodnúť termín prezentácie, preto neváhajte a opýtajte sa nás, ako môžete modernizovať Vašu výrobu.

 

K dispozícii sme vám na našich kontaktných údajoch.

 

Samuel F a š k o
konateľ spoločnosti
+421 903 554 200
samo@kral-zilina.sk
info@kral-zilina.sk

Napíšte nám

telefonickyemailom