18

HOLZ-HER Info servis!

Opäť je tu HOLZ-HANDWERK a HOLZ-HER bude predstavovať nové produkty, ďalší vývoj a inovácie v celom svojom sortimente.

 

Po dvoch rokoch čakania sme sa konečne dočkali! V termíne od 12.07.2022 do 15.07.2022 budú opäť otvorené brány norimberského výstaviska a uskutoční sa odborný veľtrh pre drevoobrábací a drevospracujúci priemysel.

 

HOLZ-HER tam samozrejme nebude chýbať a v hale 9, stánok číslo 308 sa môžu návštevníci z oblasti obchodu a priemyslu presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách v oblasti spracovania dreva a panelových materiálov, v oblasti opracovania hrán, techniky delenia panelov a CNC spracovania.

 

Dnes vás chceme informovať, čo bude možné na stánku firmy HOLZ-HER vidieť pracovať naživo v oblasti olepovania hrán.

 

HOLZ-HER predstavuje dve nové série pre profesionálne opracovanie hrán. So sériou ARTEA predstavuje HOLZ-HER svoje nové základné modely 1030 a 1020. Kompaktný dizajn, nulová optická lepidlová škára a jednoduchý proces spracovania – dokonca aj s PUR lepidlami – presvedčia všetkých. Systém nanášania lepidla Glu Jet, kopírovaním rohov ako aj kompletnou dokončovacou plochou s rádiusovou cidlinou, plošnou cidlinou, leštením a nástrekom vieme osadiť do stroja s celkovou dĺžkou len 3700 mm. Na ARTEA 1020 bez rožkovaču potrebuje iba 3200 mm.

2

V kompaktnom priestore ponúka séria ARTEA špičkovú výbavu v bezkonkurenčnom pomere ceny a výkonu.

 

Sériou STREAMER C predstavuje HOLZ-HER ďalší vývoj populárnej sérii STREAMER, ktorá sa prezentuje úplne novým riadením Beckhoff a grafickým užívateľským rozhraním orientovaným na budúcnosť. Vysoko flexibilné nanášanie lepidla s patentovanou technológiou HOLZ-HER nastavuje štandard s ohľadom na spracovanie EVA a PUR lepidiel a neprekonateľne rýchly čas ohrevu len 3 minúty takmer u všetkých materiálov. Ako je u HOLZ-HER zvykom, systém Glu Jet je mimoriadne energeticky efektívny, čistý a vďaka uzavretej konštrukcii nevytvára žiadne nepríjemné výpary lepidla. Na podčiarknutie týchto výhod ponúka HOLZ-HER 3-ročnú záruku na celý systém Glu Jet.
Balík NC servoosí so šiestimi automatickými polohovacími osami je k dispozícii ako upgrade na Streamer C. To znamená, že väčšinu nastavení je možné vykonať bez otvárania krytu stroja. Rôzne aplikácie sa jednoducho vyberú na grafike obrobku pomocou dotykovej obrazovky a príslušné osi sa potom automaticky presunú do polohy. Jemné nastavenie nástrojov je tiež integrované v riadiacom systéme pomocou HOLZ-HER intelliSet a je podporované aj graficky a interaktívne.

3

Video HOLZ-HER ARTEA: https://youtu.be/tFNPCTbjWzM
Video HOLZ-HER STREAMER C: https://youtu.be/YQCawSssSVc

 

Taktiež bude možné na stánku HOLZ-HER vidieť aj nárezové centrum, vertikálne a horizontálne CNC stroje, vertikálnu pílu, software a mnoho ďalšieho.

 

Silné zastúpenie skupiny WEINIG

Na výstave v Norimbergu sa budeme prezentovať spoločne firmou HOLZ-HER na celkovej ploche 1.600 m2. Celkovo môžu návštevníci nášho stánku vidieť 34 exponátov, ktoré budeme naživo predstavovať. Naše motto je THINK WEINIG. Pre vás to znamená: premýšľajte a konajte naprieč spoločnosťami skupiny WEINIG. Ako poskytovateľ komplexných služieb vieme navrhnúť riešenia v celom spracovateľskom reťazci. Toto je pre vás jedinečná výhoda na trhu!

Na veľtrhu Holz-Handwerk / fensterbau frontale v termíne 12 – 15.07.2022 budeme prezentovať stroje a zariadenia od našich firiem:
DIMTER
HOLZ-HER
LUXSCAN
RAIMANN
WEINIG

Navštívte nás v Hale 9!

 

Pre bližšie informácie alebo dohodnutie termínu stretnutia nás prosím kontaktujte na info@kral-zilina.sk alebo telefonicky 041 72 411 52.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami v Norimbergu!

 

Samuel F a š k o
konateľ spoločnosti
+421 903 554 200
samo@kral-zilina.sk
info@kral-zilina.sk

Napíšte nám

telefonickyemailom