Power Pin

HOLZ-HER novinka POWER-PIN 7605!

Kompaktný stroj na vŕtanie a vkladanie kolíkov.

Power Pin 7605

 

S POWER-PIN 7605 predstavuje HOLZ-HER kompaktný stroj na vŕtanie a vkladanie kolíkov, ktorý pracuje plnoautomaticky a perfektne doplní nestingové centrum.

S novým POWER-PIN 7605 môže jeho užívateľ v budúcnosti drevené kolíky vkladať plnoautomaticky a tým ideálne doplní nestingové centrum. Po CNC obrábaní nebude teda potrebné manuálne vkladanie kolíkov, čo nie len šetrí čas, ale zvyšuje aj spoľahlivosť výrobného procesu. Vybrať si budú môcť užívatelia z dvoch prevedení: „classic“ a „dynamic“. Obe prevedenia sa vyznačujú inovatívnou technológiou, intuitívnym ovládaním a kompaktnou stavbou. Zatiaľ čo pri „classic“ verzii POWER-PIN sa musia prítlačné trámy nastaviť na hrúbku materiálu manuálne, vo variante „dynamic“ je celý proces plne automatický a programovo riadený. Okrem toho ponúka táto vylepšená verzia aj servo-motoricky riadenú hĺbku a tiež výšku osi Z vŕtania. K dispozícii sú aj opcie verzie „dynamic“ s praktickým VISE-LED ukazovateľom polohy a s ďalšími pridanými horizontálnymi vrtákmi.

Na stroji POWER-PIN je možné pracovať s vopred povlakované kolíky ale aj so štandardnými drevenými kolíkmii s lepidlom D1 (viskozita 150-350 mPa.s.) S pomocou dopravníka dostupného ako dodatočná výbava je možné tiež v priebehu pár minút vymeniť 6mm kolíky za 8 mm. Funkčné dĺžky kolíkov sú 30mm, 35mm a 40mm. Veľký podporný stôl umožňuje viacpoľové nakladanie, vďaka čomu môžete opracovávať niekoľko dielcov efektívne vedľa seba, pričom intuitívna koncepcia upnutia zabezpečuje bezpečné a rýchle nakladanie a vykladanie. V ponuke je viacero variant stupňa automatizácie.

POWER-PIN je kompaktný vo všetkých smeroch. Všetky agregáty a zásobník sú plne integrované v stroji. Vďaka svojej nenáročnosti na priestor bude pasovať do každej dielne – zaberie iba 4m2 pôdorysu a je jeho výška dosahuje iba 1755mm. Kryt stroja ponúka tiež praktické odkladacie miesto na vyrobené dielce – vo výške iba 1215mm, za čo Vám poďakuje aj Váš chrbát. V závislosti od toku materiálu vo Vašej dielni, môže POWER-PIN nie len stáť voľne v priestore, ale môže byť tiež postavený celkom pri stene.

 

Zaujal Vás POWER-PIN od HOLZ-HER? Chceli by ste získať viac informácií? Sme tu pre Vás!

Využite náš kontaktný formulár https://www.kral-zilina.sk/kontakt/.

Napíšte nám

telefonickyemailom