22

HOLZ-HER Systems – Váš krok k zvýšeniu produktivity a kapacity výroby!

 

Spoločnosť HOLZ-HER, ktorá patrí do skupiny WEINIG, neustále hľadá nové možnosti, ako zvýšiť produktivitu a efektivitu práce a jednou z jej divízii je aj HOLZ-HER Systems.

 

HOLZ-HER Systems = Úspešné formovanie budúcnosti pomocou správneho automatizačného riešenia.

 

HOLZ-HER Systems vás podporuje individuálne, aby ste optimalizovali vaše procesy a zvýšili účinnosť a efektivitu. HOLZ-HER je tiež vaším kompetentným partnerom v tejto oblasti a priekopníkom inovatívnych riešení v automatizácii manipulácie s platňami a materiálom. Naši systémoví experti vás krok za krokom priblížia k vášmu optimálnemu riešeniu automatizácie.

 

Naše skúsenosti vo váš prospech. Prinášame riešenia pre automatizáciu a organizáciu vášho skladu s platňami pri súčasnej manipulácii s platňami pri zavážaní do nárezového centra alebo nestingového CNC.

 

Rovnako prinášame riešenia v oblasti automatizácie práce na olepovačkách hrán HOLZ-HER RETURN-MASTER.

 

Video HOLZ-HER STRE-MASTERhttps://www.youtube.com/watch?v=hTOgqysCiM8

Video HOLZ-HER RETURN-MASTERhttps://www.youtube.com/watch?v=hTOgqysCiM8

 

K dispozícii sú vám naše riešenia HOLZ-HER STORE-MASTER pre automatickú správu skladu materiálu a súčasného zavážania nárezových centier HOLZ-HER, ako vstupná verzia pre výrobcov na remeselnej úrovni.

Holzher Store Master

HOLZ-HER STORE-MASTER pre automatickú správu skladu materiálu a súčasného zavážania nárezových centier HOLZ-HER a nestingových CNC HOLZ-HER ako priemyselné riešenie.

Holzher Store Master 2

HOLZ-HER STORE-MASTER skladové riešenie pre maximálny výkon s pílou a nestingom vrátane automatického označovania dielcov štítkami (labeling).

Skladové Riešenie Store Master

Ďalším prvkom automatizácie vašej výroby je HOLZ-HER RETURN-MASTER pre automatizované spiatkovanie dielcov po olepení hrán.

Return Master

 

Riešenia od HOLZ-HER Systems je možné modifikovať podľa požiadaviek alebo želaní konkrétneho zákazníka, preto neváhajte a opýtajte sa nás, ako môžete automatizovať vašu výrobu.

 

K dispozícii sme vám na našich kontaktných údajoch.

 

Samuel F a š k o
konateľ spoločnosti
+421 903 554 200
samo@kral-zilina.sk
info@kral-zilina.sk

Napíšte nám

telefonickyemailom