21.05.2015
|
ligna2015

LIGNA 2015: TOP výsledok pre WEINIG na poprednom svetovom veľtrhu

Ligna_01     Ligna_02

Viac návštevníkov, viac internacionality, viac kvality.
Číslo 1 z drevárskych svetových veľtrhov sa prezentovala v rekordných číslach. Weinig Group tiež. V Hannoveri sme prispeli k rekordným číslam a silnej prezentácii.


S 96.000 návštevníkmi padol na najväčšom drevárskom veľtrhu svetový rekord. Približne 40% z návštevníkov prišlo zo zahraničia – tiež rekord. Ázia zažiarila s najvyšším tempom nárastu. S vyššou rozhodovacou právomocou ako inokedy sa vybrala hľadať popredné investície do Hannoveru. A ďalší top rekord: diváci sa skladali až z 96% z odborných návštevníkov – to je unikát vo svete drevárskych výstav a svedčí o jedinečnosti LIGNY !

WEINIG otvoril svoju prezentáciu plne zákazníkom a bol to veľký úspech. Na našich tlačových konferenciách boli zastúpené všetky medzinárodné médiá. 76 prítomných novinárov pripravovalo reportáže nielen pre regionálny trh, ale aj pre vzdialené médiá. Celkovo sme privítali v piatich dňoch veľtrhu na našom stánku zákazníkov z 91 krajín (!). 8% z nich boli noví zákazníci. Zrátané a podčiarknuté:  15% kontaktov na nových významných zákazníkov, 190 predaných strojov a zariadení- pôsobivý nárast o 21% oproti roku 2013.

HOLZ HER tiež dosiahol dobré čísla: 12% viac návštevníkov zo zahraničia.

350 zamestnancov vo farbách WEINIG = o našich zákazníkov bolo na stánku vždy dobre postarané. Veľké výsledky veľtrhu sú výsledkom skvelej tímovej spolupráce, podporovanej znateľným motívom  “Sme WEINIG”.
Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k úspechu.
Teraz je čas využiť silný potenciál a premeniť ho v predajný úspech. Budeme držať palce!

Napíšte nám

telefonickyemailom