Moderné technológie

 

Moderné technológie

 

 

Vážení výrobcovia nábytku a užívatelia olepovačiek hrán,

Dopyt po malých výrobných sériách vás neustále núti hľadať riešenia, ako vyrábať čo najproduktívnejšie a najefektívnejšie. Možnosťou, ako to dosiahnuť je aj moderná technológia pre olepovanie hrán s použitím funkcie „fa.s.t.“.

Technológia rýchleho nastavenia „fa.s.t. – settings“ je určená pre využívanie vyššej inteligencie strojov HOLZ-HER pri olepovaní hrán.

S technológiou fa.s.t. v strojoch na olepovanie hrán HOLZ-HER môžete súčasne vykonávať rôzne operácie opracovania dielca.

Agregáty je možné inteligentne zapínať bez toho, aby ste museli vyprázdňovať zariadenie pre proces nastavenia. Regulácia nastavovacej medzery sa uskutočňuje dynamicky cez blokovací valček na vstupe do stroja.

Napríklad rožkovacia kopírovacia jednotka môže byť aktivovaná veľmi rýchlo bez toho, aby bolo potrebné vyprázdniť zariadenie pre potreby jeho prestavenia.
Vysokorýchlostné NC – servo osi robia tento proces mimoriadne efektívnym. To znamená, že výrobné kapacity stroja sú využité naplno a minimálnymi prestojmi. Technológia fa.s.t. je k dispozícii na viacerých MULTI modeloch série HOLZ-HER SPRINT a HOLZ-HER LUMINA.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

 

 

Samuel Faško

 

Napíšte nám

telefonickyemailom