5.11.2014
|

Navštívte novú WEINIG Group webstránku!

www.weinig.com

WEINIG_Internet

Od začiatku novembra 2014WEINIG Group kompletne prepracovanú online prezentáciu. Zásadnou zmenou je, že dve obchodné jednotky: masívneho drevo a spracovanie veľkoplošných materiálov sa prezentujú v rámci rovnakej adresy www.weinig.com.

Nová webová stránka WEINIG Group je tiež ľahko dostupná zo všetkých mobilných zariadení

Či už ide o masívne drevo alebo veľkoplošné materiály, meno WEINIG je synonymom priekopníckych riešení vo všetkých oblastiach spracovania dreva. S efektívnymi strojmi a zariadeniami s vysokým výkonom. Tiež je synonymom pre komplexné služby koncepty, ktoré pokrývajú celý výrobný cyklus po hotový výrobok.

Do budúcna sa HolzHer predstaví zákazníkom na rovnakej technickej platforme a s rovnakým vzhľadom ako WEINIG.

Potreby a požiadavky používateľov boli zohľadnené pre všetky aspekty. Výsledkom je jednoduchý, pre užívateľa intuitívny web s rýchlym pripojením a vyhľadaním všetkých príslušných informácií. Teraz môžu všetci návštevníci nájsť správne riešenie – či z produktového portfólia WEINIG Group, alebo ak ešte stále zvažujú, v ktorom procese by chceli pracovať efektívnejšie v budúcnosti, alebo aké produkty by chceli vyrábať s ich novým WEINIG alebo HolzHer strojom. To je uľahčené novým, pohodlným vyhľadávaním. Stále rastie aj databáza príkladov použitia a odkazy. Dynamické hlavné navigačné menu je prehľadné s titulkami: masívne drevo, veľkoplošné materiály, systémové riešenia, služby a a otvára dvere do príslušnej predmetnej oblasti  kliknutím myškou.

Hľadanie dôveryhodného odborníka vám pomôže nájsť správnu kontaktnú osobu kdekoľvek na svete z pohodlia vášho počítača.

Okrem akceptovania požiadaviek návštevníkov a zohľadnenia vývoja technológií, sme tiež chceli nastaviť meradlo, pokiaľ ide o vzhľad a použiteľnosť,” hovorí Klaus Müller, vedúci marketingu a komunikácie pre WEINIG. Nové webové stránky WEINIG Group prezentujú skupinu tak, ako je známa a oceňovaná na trhu :. silný, presvedčivý partner, s víziou do budúcnostiSamozrejme, aj mobilné zariadenia boli vzaté do úvahy. Všetok obsah webových stránok je teraz optimálne zobrazený či už na počítači, tablete alebo smartfóne.

Nové webové stránky boli spustené v nemčine a angličtine.

 

Napíšte nám

telefonickyemailom