Weinig Webinar Web Kral

Okná budúcnosti: Na ceste k automatizácii pri opracovaní dreva a drevo-hliníka

Spoločnosti WEINIG, Leitz a Klaes Vás srdečne pozývajú na spoločnú bezplatnú online prezentáciu na tému: “Okná budúcnosti – Na ceste k automatizácii pri opracovaní dreva / drevo-hliníka”.

15. júna sa dozviete, ako môže byť Váš podnik perfektne pripravený vďaka správnemu partnerovi na budúcnosť, ako dokážete ešte efektívnejšie zdokonaliť svoje projekty a ako jednoduchšie oslovíte zákazníkov vďaka kvalitným a vysokohodnotným produktom.

Partneri webináru

Klaes

Leitz

Weinig

V zastúpení Klaes – Achim Binder (technický riaditeľ výroby)
Ľahká evidencia okenných a dverových prvkov vrátane rohových spojov (Čap – rozčap až po zadlabaný čap)
Zmena falcov – Plánovanie okien s pevným zasklením bez drevených vložiek pre maximálny podiel skla na ploche okna
Kompletné opracovania – Automatická príprava ďalšieho spracovania prostredníctvom opracovania štyroch strán drevených hranolov (vrátane rôznych kovaní)

V zastúpení Leitz – Engelbert Tiefenthaler (Manažér pre okná a dvere)
ClimaTrend štýl – modulárne stavaný a odskúšaný okenný systém s elegantným úzkym profilom z dreva a drevo-hliníka.
Projektové poradenstvo – Od definície Vašich okenných a dverových systémov k úspešnému presadeniu na trhu. Ktorý druh rohových spojov je pre Vás vhodný?
Leitz systémy nástrojov – High Speed Cutting: Systémové riešenia nástrojov pre dosiahnutie najvyššieho výkonu pre Váš efektívny rast

V zastúpení WEINIG – Marco Deisel (Regionálny obchodný manažér)
Produktivita- Ako od prvej minúty tvoriť hodnotný produkt a dlhodobo z toho profitovať
Flexibilita – Všestrannosť výroby bez limitov pre Váš pokrok v dielni
Kvalita – Oscilácia ramena, stabilná konštrukcia pre dosiahnutie maximálnej kvality povrchu

Klaes, Leitz a WEINIG

Klaes – Už 38 rokov ponúka Klaes inovatívne softvérové riešenia pre okná, dvere, fasády a zimné záhrady a v tejto oblasti sú svetovou špičkou. Nezáleží na tom, či ste malá či väčšia dielňa, alebo dokonca priemyselná prevádzka – Klaes má riešenie pre každého!
Leitz – Skupina Leitz je popredným svetovým výrobcom nástrojov pre profesionálne opracovanie masívneho dreva, plastov, neželezných kovov a spojovacích materiálov. Leitz ponúka kompletné spektrum nástrojov na precízne opracovanie na strojoch na štandardné použitie ale aj špeciálne aplikácie.
WEINIG – Skupina WEINIG je svetovo najväčším výrobcom strojov a systémov na opracovanie masívneho dreva. Pod názvom WEINIG sa skrýva viacero špecializovaných samostatných výrobcov ponúkajúcich celú paletu strojov vďaka ktorým viete zabezpečiť kompletný proces výroby konečného produktu od počiatku od surového materiálu.

Klaes, Leitz a WEINIG – to je spolupráca zaručujúca Váš úspech! Ponúkame Vám to najlepšie na jednom tanieri – software, stroje a nástroje.

Prihláška na webinár v nemeckom jazyku: https://www.treffpunkt-fenster.de/weinig?fbclid=IwAR0phaa-OcqgVXwCJXvtGhx7pKNTByowMNdocNAsXmyJxMB0zEy3MaRazvc#anmeldung
Prihláška na webinár v anglickom jazyku: https://www.treffpunkt-fenster.de/en-weinig?fbclid=IwAR3_gXuozJAyN3-SNopriQ7qSNFNvKX1ubW-yc0q6QPeMxhi647L8IoSm14#registration

 

Král s. r. o. je výhradný predajca zariadení WEINIG Group na Slovensku:
Král, s. r. o.
Predmestská 83
010 01 Žilina
www.kral-zilina.sk
info@kral-zilina.sk

 

Daniela Hucíková

Napíšte nám

telefonickyemailom