20.09.2013
|

Predseda dozornej rady WEINIG, pán Dr. Thomas Bach, je nový predseda MOV.

10. septembra bol Dr. Thomas Bach, predseda dozornej rady WEINIG, zvolený za nového prezidenta Medzinárodného olympijského výboru (MOV) nadpolovičnou väčšinou hlasov. Predstavenstvo a zamestnanci WEINIG AG mu úprimne blahoželajú k tomuto obrovskému úspechu! A pripájame sa aj my!

Čestný občan Tauberbischofsheim-u, sídla WEINIG AG,  sám býval úspešným atlétom. Dr. Thomas Bach bol aj skvelým obchodníkom a v roku 1998 sa stal predsedom dozornej rady spoločnosti WEINIG AG. Dokonca aj potom, čo bol zvolený najvyšším úradníkom v medzinárodných športových združeniach, Dr Thomas Bach nenechal nikoho na pochybách o jeho blízkosti s jeho domovským regiónom a svetovou jednotkou na trhu v drevoobrábacích technológiách s tým, že zdôraznil, že chce zostať predsedom dozornej rady spoločnosti WEINIG.

Sme radi, že špičkový výkon v športe, rovnako aj v drevárskej technike z Tauberbischofsheim-u, bude zastúpený tým istým mimoriadnym veľvyslancom, a prajeme mu šťastnú ruku pri dôležitých výzvach, ktoré pred ním stoja.

Napíšte nám

telefonickyemailom