Dni obalových materiálov z dreva : 8. a 9. novembra 2017 v Illertissen-e Nemecko

Denne sú po svete dopravované milióny tovarov. Aby boli produkty bezpečne doručené do cieľa, naberajú obaľovacie koncepty čoraz viac na svojom význame.

DOMD2 DOMD3 DOMD4 DOMD5

Pre efektívnu výrobu obalov sú rozhodujúce vhodné výrobné stroje a presné plánovanie výrobných procesov.

WEINIG DIMTER  je špecialista na skracovacie píly a technológie pre lepenie reziva pri spracovávaní masívneho dreva. K tomu už viac ako 30 rokov vykonáva poradenstvo pre priemyselné a remeselné podniky pri plánovaní výroby.

Počas WEINIG DIMTER „Dní obalových materiálov z dreva“ Vám budeme prezentovať všetko okolo výroby drevených obalov a paliet. Budete počuť odborné prednášky a naživo uvidíte, ako je možné optimalizovať dĺžkové aj šírkové porezy pre Vaše perfektné obaly.

NOVINKA – všetko pre výrobcov paliet a drevených obalov

Od ručnej výroby až po automatickú, všetko môžete zažiť LIVE. Prezentovať budeme systém automatickej dĺžkovej zarážky EasyStop v spojení s pod stolovou skracovacou pílou DIMTER C 50/C 700, ukážku automatických píl s posuvnými zarážkami DIMTER S 50/S 60/S 90 vrátane agregátu pre šírkový porez wFlex+ a samozrejme možnosť osadenia plne automatických priebežných píl pre presný dĺžkový porez paletových a obalových prírezov.

NOVINKA – komentovaná návšteva firmy Tricor Packaging & Logistics AG, kde je inštalovaná plene automatická skracovacia linka v spojení s Corali klincovacou linkou.
Zažijete naživo vysoko kapacitnú výrobnú linku pre výrobu paliet.
Zloženie linky: rozoberanie klietok z prírezmi a 3 priebežné skracovacie píly typu DIMTER OptiCut 260 zreťazené s Corali klincovcacoiu linkou.

Rovnako budete mať možnosť porozprávať sa aj s našimi partnermi počas tejto akcie ako napr.: acadon, Al-Ko, ASC  Performance, BeA, Bostitch, Cetec, Corali, Elried, Euroblock, Holzher, HPE, ITW, P+K Industrieanlagen, Pfleiderer, REA Jet, WEINIG Profilieren, Woodform

Srdečne Vás pozývame!
Dopredu už dnes informujeme o  termíne „Dní obalových materiálov z dreva „ 8. a 9. novembra 2017 v Illertissen-e.

V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Zažite stroje naživo. Nechajte si poradiť. Profitujte zo skúseností iných užívateľov a odborníkov.

Napíšte nám

telefonickyemailom