21

Séria olepovačiek Streamer C od Holz-Her s vizuálnou podporou nastavenia stroja VI.SE.

Koncept obsluhy olepovačky STREAMER C od HOLZ-HER s grafickým ovládaním Vás ohúri svojou jednoduchosťou a intuitívnym ovládaním.

 

Koncept obsluhy olepovačky STREAMER C od HOLZ-HER s grafickým ovládaním Vás ohúri svojou jednoduchosťou a intuitívnym ovládaním.

Csm Img Pr Nullfugen Edition Streamer 1054 2021 Aa221e6559

Streamer 1054 C

Pomocou jednoduchého dotyku na dotykovej obrazovke vyberiete alebo zrušíte opracovanie dielca v jeho grafike. Tlačidlo 1/2 a 3/4 umožňuje rýchle prestavenie medzi opracovaním dĺžkovej hrany alebo opracovaním s pomocou rožkovača pre opracovanie tretej alebo štvrtej hrany.

Do štandardu patrí rozsiahla programová pamäť s kompletným záznamom všetkých údajov výroby ako aj servisné hlásenia v jasných textoch. Zaznamenané je aj použitie lepidlovej patróny systémom. Každý používateľ môže stroj používať pod vlastným heslom a s vlastnými nastaveniami.
Funkcia VI.SE., čiže vizuálne nastavenie, slúži pre inteligentnú vizuálnu podporu užívateľa stroja. Ide o digitálny denník všetkých hodnôt nastavenia digitálneho počítadla a tlakového manometra pre ľahšie a rýchlejšie nastavenie stroja. VI.SE. zabraňuje chybám nastavenia a redukuje nutnosť skúšobných dielcov na minimum. Systém VI.SE. je vo svojej triede jedinečný a už sa nebudete chcieť na Vašom stroji STREAMER vzdať.

V nasledujúcom videu je zobrazený príklad na 2 mm plastovej hrane a kompletnom opracovaní. https://www.youtube.com/watch?v=bFRa4nvpvIw&t=31s

Po výbere programu sa stlačením tlačidla VI.SE. zobrazí grafika nastavenia. Vďaka 15,6 palcovej obrazovke sú hodnoty veľmi dobre čitateľné. Na stroji je potrebné prestaviť iba žlto vyznačené hodnoty, ktoré následne po nastavení v grafike zblednú a Vy viete, že stroj je kompletne prestavený. Nastavenie potvrdíte a stroj začne s výrobou. Jednoduchšie a profesionálnejšie manuálne riadené stroj neprestavíte. Nezávisle od schopností a skúseností obsluhy stroja dosiahnete za každým vynikajúce výsledky v excelentnej kvalite.

Csm Img Pr Kantenanleimmaschine Streamer 1057xl 2021 Holzher 74c618b280

Streamer 1057 XL C

Ďalším highlightom stroja je novo vyvinutá knižnica lepidiel. Pomocou nej viete jednoducho obmieňať až štyri rôzne typy lepidlových technológií s rôznymi vlastnosťami. Výmena EVA a PUR lepidla je hračka a v každom profile sú zohľadnené všetky dôležité parametre ako teplota, tlak či rôznorodá viskozita lepidiel. Do systému VI.SE. sa automaticky dostane informácia o výbere typu lepidla a stroj sám zabezpečí správny tlak na GLU-JET systém či optimálne množstvo lepidla. Podľa viskozity lepidla sú automaticky nastavené aj štartovacie a koncové body.

K dispozícii máte vždy štyri typy lepidiel použiteľných v stroji STREAMER C:
Biele EVA lepidlo na nízko-nákladové svetlé dekory
Biele PUR lepidlo na vode-odolné svetlé nábytky
Neutrálne EVA lepidlo na tmavé dekory
Transparentné PUR lepidlo na napríklad tmavé štruktúrované dosky.

 

Už žiadne kompromisy v kvalite a to všetko s nulovou škárou!

Nulová škára

 

 

K dispozícii sme vám na našich kontaktných údajoch.

 

Napíšte nám

telefonickyemailom