Stroje Na Výrobu Drevených Paliet A Obalov

Stroje na výrobu špeciálnych drevených paliet a obalov

Výroba špeciálnych drevených obalov a drevených boxov

Drevené obaly

 

Po celom svete sa prepravuje milióny tovaru. Koncepcia balenia je čoraz dôležitejšia, aby sa zabezpečilo, že tovar bezpečne dorazí na miesto určenia. Vhodné výrobné stroje a presné plánovanie výrobných procesov sú rozhodujúce pre efektívnu výrobu drevených obalov.

Od základných strojov až po plne automatické riešenie je pre Vás HOLZ-HER špecialista pre modernú výrobu krabíc z rôznych druhov drevených materiálov. Viac ako 100 rokov skúseností nám dláždi cestu do budúcnosti.
Pomáhame Vám plniť rastúce požiadavky zákazníkov na stabilné obalové materiály z dreva a materiálov na báze dreva a zaručiť tak optimálnu ochranu tovaru a balného tovaru:
Robustné, stabilné prepravky vyrobené z rôznych materiálov
Rozmerovo presné na použitie v automatických vysokoregálových skladoch
Minimálny skladovací objem prepraviek
• Jednoduché individuálne úpravy rozmerov a doplnkové funkcie
Jednoduchá montáž bez náradia a doplnkových pomôcok
Jednoduchá demontáž bez rizika poškodenia materiálu

 

Moderná a individuálna výroba drevených boxov

 

Riešenia pre obalové boxy vyrobené z rôznych druhov drevených materiálov alebo z masívneho dreva

Drevené obaly

 

Spoločnosť WEINIG GROUP ponúka roky skúseností a vynikajúce odborné poznatky v obalovom priemysle. Ako súčasť skupiny WEINIG, HOLZ-HER ponúka optimálne riešenia pre profesionálnych výrobcov obalov z rôznych druhov materiálov na báze dreva. Kompetencia spočíva v CNC obrábacích centrách, nestingových CNC strojoch ako aj v profesionálnej technológii rezania. Stroje na spracovanie obalových krabíc z masívneho dreva nájdete u WEING Dimter.

Obal chráni prepravovaný tovar. So zariadeniami od HOLZ-HER a WEINIG Group môžete svojim zákazníkom ponúknuť obaly všetkých druhov, ktoré sú stabilné, bezpečné a vo všetkých veľkostiach: od drevených prepraviek, prepraviek, nasúvacích rámov, paliet, prepravných regálov až po špeciálne konštrukcie pre citlivý tovar.

 

Drevené obaly

Správy od používateľov
Wood-P-Box od Wood-Form: Krabicová výroba s CNC obrábacími centrami

 

Wood-P-Box od Wood-Form môže vyrábať s CNC obrábacími centrami optimálne alternatívy k bežným boxom vďaka technológii konektorov. Zbíjanie prepraviek je minulosťou – využite možnosť CNC obrábania a inovatívnu techniku spojovacieho materiálu pre modernú výrobu prepraviek.
CNC zhotovenie drevených obalov ponúka množstvo výhod, ktoré možno ilustrovať používaním Wood-P-Boxov:
Vysoko flexibilné možnosti pre spodné konštrukcie a palety vo všetkých možných rozmeroch
Kompaktný na prepravu a skladovanie u zákazníka
Jednoducho a rýchlo: vkladanie jednotlivých bočných dielov bez ďalších komponentov. To znamená potenciálnu úsporu klincov, sponiek, skrutiek a samozrejme aj pracovnej sily
Krok za krokom: výrobok, ktorý sa má zabaliť sa priloží a upevní.
Puzdro sa potom umiestni okolo produktu, ktorý sa má zabaliť.
Bezpečnosť: minimalizované riziko zranenia v dôsledku skosených hrán a zaoblených rohov.
Efektívne a ľahko rozbaliteľné vďaka jednoduchému zásuvnému pripojeniu

Pri CNC obrábaní je možné brať do úvahy ďalšie dodatočné funkcie, ako sú systémy drážok, rukoväte, výrezy atď.
S našími HOLZ-HER CNC strojmi sa dajú tieto a podobné boxy vyrobiť bez problémov. Spoločne s Wood-P-Box vytvára stabilný, vysoko presný celok a je 100% rozmerovo a tolerančne presný. Vďaka precíznemu CNC opracovaniu!
Prehľad zariadení na výrobu obalov

 

Nárezové centrá

Píla s veľkým spektrom výkonov. Pre ešte vyšší výkon, najmä pri vysokých množstvách nárezov, sú nárezové centrá HOLZ-HER ideálnym riešením rezania všetkých drevných obalov.

 

Modely DYNESTIC

S modelmi DYNESTIC stanovuje HOLZ-HER štandardy v technológii nesting. Vďaka rôznym automatizačným komponentom a variantom zariadení je CNC obrábacie centrum ideálne pre každú aplikáciu.

 

STORE-MASTER skladové systémy

Pre najvyšší stupeň automatizácie vo vašej baliacej prevádzke. V kombinácii s n a nárezovými centrami a nestingovými CNC strojmi zaručuje tento inteligentný systém vysoko efektívnu prácu vo všetkých veľkostiach zákaziek.

 

Modely PRO-MASTER

Konzolové stroje s najnovšou riadiacou technikou, pohonmi a softvérom poskytujú takmer neobmedzené možnosti v modernej výrobe prepraviek.

 

Vertikálne nárezové centrá SECTOR

 

Vertikálna presnosť v harmónii s dokonalou ergonómiou. Efektívne a presné: Vertikálne HOLZ-HER píly kombinujú presnú technológiu s inteligentnými riešeniami optimalizácie a manipulácie.

 

Modely NEXTEC

Nový modelový rad CNC od HOLZ-HER prináša revolúciu v spôsobe, akým budete vyrábať prepravky v budúcnosti a zároveň Vás pripravuje na výzvy budúcnosti.

 

Katarína Čermáková
Král, s. r. o. Žilina
info@kral-zilina.sk

 

Napíšte nám

telefonickyemailom