HOBĽOVAČKA T54: DOKONALÝ VÝSLEDOK V KAŽDOM UHLE

HOBĽOVAČKA T54 PRE OPTIMÁLNE ZÁKLADY

Len s dobrou hobľovačkou dosiahnete naozaj perfektné základy. S týmto cieľom bola vytvorená práve hobľovačka T 54. Umožňuje Vám opracovávať dielce na najmodernejšej úrovni. V základnej výbave je stroj vybavený TERSA oceľovým hriadeľom. Na vyžiadanie je možné stroj vybaviť hriadeľom Xplane, ktorý vykonáva rez ťahom.
Hobľovanie dosiahnete bez námahy, pretože s užívateľsky jednoduchým nastavovaním viete rýchlo a ľahko jednou rukou nastavovať hocijaký uhol medzi 90° a 45°. Pevné liatinové stoly hobľovačky T 54 poskytujú bezpečnú oporu aj veľkým ťažkým dielcom. Ak by ste predsa len potrebovali ešte viac opory, môžete vstupný aj výstupný stôl predĺžiť až o 380 mm – taktiež v oceľovom prevedení.

MATERIÁLOVÉ VYUŽITIE HOBĽOVAČKY T54
MASÍV
PLAST

Všeobecné technické údaje:
– pracovná šírka 500 mm
– hlavný motor 5,5 kW
– otáčky 5 000 / min.
– TERSA-hobľovacia hlava Z2, Ø 125 mm (špirálová hlava X-plane)
– elektrické nastavenie úberu triesky
– nastavenie pre konkávne a konvexné spoje
– zrovnávací doraz s možnosťou naklonenia až do 45° podľa stupnice s jednoručným ovládaním a integrovaným pomocným dorazom

T 54 s doplnkovým príslušenstvom

T54 1

MOBILNÝ OVLÁDACÍ PANEL – ovládacie prvky, ktoré sa v štandarde nachádzajú na podávacom stole, je možné umiestniť aj nad úroveň stola. Pri pohybe hobľovača sa panel pohybuje spolu s ním, preto je ovládanie vždy na dosah užívateľa

T54 2

SUVAMATIC OCHRANA MOSTA – poskytuje maximálny komfort a bezpečie

T54 3

HRIADEĽ NOŽA X-PLANE – 3-radový X-plane hriadeľ je na trhu raritou. Dosiahnete s ním nezvyčajne jemný povrch najmä pri ťažkom dreve. Zaujme aj pozoruhodným hladkým chodom aj pri voľnobehu a dokonca aj tie najväčšie úbery triesok vyžadujú prekvapivo nízky výkon motora.

T54 4

POHĽAD SPREDU

T54 5

POHĽAD ZHORA

T54 6

POHĽAD ZHORA T45 a T 54 AKO PÁR

T54 7


Chcem vedieť viac

telefonickyemailom