kral-zilina oslavujeOslavujeme 30 rokov s vami 1992-2022.

Hrúbkovacia fréza T 45

Hrúbkovacia fréza MARTIN T 45

Štandartná elektronická riadiaca jednotka, s 99 uložiteľnými hobľovacími rozmermi, vďaka ktorým je hobľovanie také jednoduché a aj prvý diel je rovnaký ako posledný. Hrúbkovací stôl sa môže pohybovať v krokoch po 0,1 mm jednoduchým stlačením tlačidla. Ovládanie posunu je tiež v dosahu obsluhy. T45 je vybavený štartérom Star Delta s plynulým nábehom motoru a elektronickou brzdou.

Oscilácie tlmiaci rám stroja v zloženej konštrukcii spolu s optimálne vyváženým hobľovacím hriadeľom sú zárukou na vytvorenie vynikajúcich povrchov. Okrem toho, zvukovo-izolačná konštrukcia v modernom priemyselnom dizajne zaisťuje pohodlnú a tichú prevádzku.Vďaka hobľovacím hlavám z pevnej oceli, ktorá umožňuje presné umiestnenie TERSA nožov, sú povrchy dokonale opracované – a vymeniť nôž trvá menej než minútu!Na výber sú dve rýchlosti posuvu 6 až 12 m/min pri hobľovaní. Na vyžiadanie  je možné nastaviť rýchlosť posuvu medzi 2 až 25 m/min – v závisloti na výkone.

Okrem toho, MARTIN ponúka rôzne varianty posuvných a stolových systémov pre T45: od hrúbkovacieho stola s alebo bez vodiacich valčekov, a / alebo s vákuovými komorami, oceľové valce, ktoré sú hladké alebo ryhované, alebo oceľové valce vo výstupnom stole.

Technické údaje:
Pracovná šírka 630 mm
Pracovná výška 2,8-300 mm
Nožová laebo špirálová hlava
Možnosť profilovania


Chcem vedieť viac

telefonickyemailom