Dod Žilina Blog

Už 3. mája ste vítani na “Dni otvorených dverí” v Žiline

 

Milí priaznivci drevárskych a nábytkárskych strojov a zariadení,

 

srdečne Vás pozývame na Deň otvorených dverí v priestoroch našej firmy Král v Žiline.

Kedy: streda, 3. mája 2023
Čas: 9:00 – 15:00 hod.

 

V našom Showroome na Predmestskej ulici sa nachádzajú až dve olepovačky značky HOLZ-HERStreamer 1057 C a Auriga 1308 XL s jedinečným GLU JET systémom– ktoré dopĺňa CNC Evolution 7405 rovnakej značky.

Od belgického výrobcu ROBLAND máme dve formátovacie píly – Z 300 a Z 400 a tiež kolíkovačku BM 210 PRO.

Nedávno k nim pribudol aj najmenší z radu drvičov dreva UNTHA LR 520 a úplná novinka z dielne WEINIG štvorstranná fréza CUBE 3.

Spolu teda máte možnosť vidieť fungovanie až 8 kusov drevárskej a nábytkárskej techniky. Prísť môžete dokonca aj s vlastným materiálom po dohode s nami.

Chceli by ste si o strojoch v Showroome vopred prečítať viac? Komplet ponuku skladových strojov nájdete v sekcii Showroom

 

Na túto špeciálnu akciu, kedy sme vám plne k dispozícii, zodpovieme každú vašu otázku a ukážeme vám, čo všetko vystavené stroje dokážu, nie je potrebné vopred si rezervovať čas príchodu. V prípade väčšej skupiny v rámci jednej firmy ale samozrejme máte možnosť dohodnúť si konkrétny čas prehliadky, kedy sa bude venovať jeden z našich zamestnancov plne len vašej skupine v presne dohodnutý čas.

 

NOVINKA!!!
Deň otvorených dverí s virtuálnou možnosťou „návštevy“

Nemáte z akéhokoľvek dôvodu možnosť vycestovať a prísť k nám do Žiliny osobne? Ponúkame vám možnosť dohodnúť si vopred termín virtuálnej prehliadky, ktorá sa bude vysielať na váš podnet prostredníctvom Facebook živého vysielania na stránke našej firmy Král sro Žilina | Zilina | Facebook

 

V prípade záujmu o dohodnutie si konkrétneho času príchodu alebo o virtuálnu prehliadku strojov, napíšte nám na info@kral-zilina.sk najneskôr do 2. mája.

V prípade akýchkoľvek otázok nás taktiež neváhajte kontaktovať.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

S priateľským pozdravom
Král sro Žilina

Napíšte nám

telefonickyemailom