Výroba dverí na siedmich metroch štvorcových? – HOLZ-HER EVOLUTION 7405

Odpoveďou je HOLZ-HER EVOLUTION 7405 s výbavou DOORS Ready!

 

Modely HOLZ-HER EVOLUTION sa dajú použiť ešte všestrannejšie vďaka zväčšenému rozmeru priechodu vo výške obrobku 1200 mm (os Y).
Voliteľný balík DOORS EVOLUTION, pozostávajúci zo špeciálne vyvinutej uhlovej prevodovky pre zámkové dlaby a frézy na ich výrobu, dopĺňa dokonale možnosti vertikálneho CNC EVOLUTION od HOLZ-HER.

 

HOLZ-HER EVOLUTION 7405

HOLZ-HER EVOLUTION 7405

Balík DOORS umožňuje kompletné opracovanie krídla dverí do max. hrúbky 70 mm. Strana pántu a strana zámku sú opracované v dvoch upínacích krokoch. Dodávaná fréza Ø 16 mm umožňuje hĺbku frézovania až 115 mm, a tým umožňuje vkladanie rôznych typov zámkov. Otvory na kľučky a zámky sa dajú tiež presne naprogramovať pomocou makier HOPS. Po otočení dverového krídla
= druhý upínací cyklus, je možné vyrobiť pánty pre falcové dvere a rovnako aj skryté pánty alebo kovania pre bežné dvere.

Balík dverí EVOLUTION je ideálny na praktické použitie pri výrobe dverí. Okrem vyfrézovania zámkových dlabov, otvorov pre kľučky a kovania umožňuje balík aj frézovanie pre zatvárače dverí a tesnenia. Balík ponúka modernému stolárstvu všetko potrebné na výrobu dverí a to všetko len na 7 metroch štvorcových.

 

TU NÁJDETE VIDEO KU DOOR-PAKET:
https://player.vimeo.com/video/311049447?autoplay=1
https://player.vimeo.com/video/342971587?autoplay=1

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte

Napíšte nám

telefonickyemailom