Holz Handwerk Logo 5008

WEINIG, HOLZ-HER a ďalší na veľtrhu HOLZ-HANDWERK v Nemecku už v júli!

Dva veľtrhy v jednom! To je HOLZ-HANDWERKFENSTERBAU FRONTALE 2022, ktoré sa uskutočnia so súhlasom všetkých vystavovateľov v novom termíne od utorka 12. do piatka 15. júla 2022.

 

Pre každého, kto chce byť informovaný o trendoch, je tento termín priam povinnosťou. Veľtrh HOLZ-HANDWERK ponúka trendy v drevoobrábacích strojoch, materiáloch na báze dreva a povrchových úpravách dreva. Veľtrh FENSTERBAU FRONTALE je zas určený každému, kto vyrába okná, dvere a fasády.

Holzhandwerk Obrázok

V nemeckom Norimbergu budú vystavovať aj výrobcovia, ktorých firma Král Žilina výhradne zastupuje na slovenskom trhu. Ide o skupinu WEINIG, do ktorej spadá aj firma HOLZ-HER, ďalej sa môžete tešiť na novinky firiem OTTO MARTIN, IMA SCHELLING GROUP, ROBLAND či WEBER.

Nový termín výstavy má zmenšiť neistotu zákazníkov, ktorí sa obávajú doznievajúcej pandémie koronavírusu. Od septembra 2021 sa v Norimbergu výstavy opäť úspešne konajú so zreteľom na prísny hygienický koncept avšak s maximálnym úsilím pohodlia a pozitívnych reakcií návštevníkov.
To očakávajú aj vedúci predstavitelia oboch veľtrhov od júlového termínu. Oba veľtrhy majú za cieľ ukázať svetu nábytkárskych a drevoobrábacích technológií inšpiratívne trendy a možnosti a tiež získať nové obchodné príležitosti.

Okrem iného sú pre návštevníkov pripravené live prezentácie s jedinečnou atmosférou! „Letná edícia“ výstavy tiež umožní exkluzívne párty a letné staré mesto bude naplno žiť idylickými pivnými záhradami a barmi, v ktorých to žije!

Neváhajte sa na nás obrátiť s prosbou o vyplnenie prihlášky na už v poradí 20. ročník najväčšieho odborného európskeho veľtrhu drevárskych technológií a výroby. Lístky sa nedajú kúpiť na mieste, je nutné registrovať sa a zakúpiť si ich vopred!

Čo všetko dostanem s kúpou vstupenky?
Vaša vstupenka je platná na návštevu oboch veľtrhov: HOLZ-HANDWERK aj FENSTERBAU FRONTALE. Zúčastniť sa vďaka nej môžete bohatého programu oboch veľtrhov a získavate ňou aj prístup k všetkých online obsahom. So vstupenkou môžete bezplatne tiež využívať verejnú dopravu VGN v Norimbergu, Fürthe a Steine.

Cena za 1 dňovú vstupenku je 39,00 € a permanentku na celé podujatie je 49,00 €.

Holzhandwerk Obrázok 2

Záujem o podujatie? Radi Vám pomôžeme s rezerváciou vstupenky, napíšte nám alebo zavolajte.

 

Král, s. r. o.
Predmestská 83
010 01 Žilina
info@kral-zilin.sk
0901 750 755

Napíšte nám

telefonickyemailom