Weinig Slovensko

WEINIG PONÚKA VIAC

Weinig – silný partner po Vašom boku

 

Väčšia automatizácia. Väčšia flexibilita. Väčšia rentabilita.

Sme silným partnerom po vašom boku, ktorý pre Vás poskytuje správne riešenia aj v náročných časoch upriamených na nové výzvy, pretože drevo je považované za materiál budúcnosti.

Napriek tomu nedostatok kvalifikovaných pracovníkov a personálu, rastúca cena dreva a nestabilná situácia v objednávkach, stavajú drevoobrábací priemysel pred kľúčové výzvy.

Vďaka digitálnemu riadiacemu softvéru, automatickým systémovým procesom a perfektne upraveným nástrojom, sú naše stroje vybavené tak, že aj napriek ťažkým podmienkam v drevárskom priemysle, píšu úspešné príbehy. A vďaka nášmu LifeTime servisu to platí tak pre prítomnosť, ako aj budúcnosť.

Weinig Slovensko

 

Optimálne využitie surovín:
Precízne a flexibilne.

Drevo je vzácne. A ekonomické používanie materiálu je preto rozhodujúce. Naše zautomatizované riešenia Vám umožňujú dosiahnuť precízne spracovanie a vysokú výťaž materiálu. Veľmi citlivé skenery a najpresnejšie meranie nástroja, zaručujú optimálny a tým pádom zminimalizovaný úber triesok dielca. Umiestnenie adaptívnych prítlačných elementov, meranie relevantných bezpečnostných parametrov alebo optimálna príprava nástrojov – všetky tieto procesy prebiehajú automaticky a vedú k prevádzkovým nastaveniam, ktoré sú dokonale prispôsobené výrobe dielca.

Weinig Slovensko

 

Dlhodobá bezpečnosť, najlepšia kvalita:
Maximálna efektivita a rentabilita.

Nátlak na dodržanie termínov, stúpajúce náklady a túžba po zvyšovaní zisku: Ten, kto chce byť v dobe zvyšujúcich sa nárokov vo svojej výrobe úspešný, potrebuje zariadenia, ktoré sú výkonnostne silné a zároveň extrémne flexibilné. S inovatívnymi riešeniami od WEINIG budete držať všetky tromfy vo svojich rukách a nikdy sa nebudete musieť rozhodovať medzi kvalitou a kvantitou. Sme silným partnerom na Vašej strane a ponúkame Vám vďaka WEINIG LifeTime servisu hodnotnú podporu počas celého životného cyklu Vášho zariadenia – pre spoľahlivé výsledky výroby a rýchly návrat investícií.

Weinig Slovensko

 

V prípade záujmu o bližšie informácie či cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Daniela Hucíková
Král, s. r. o. Žilina
info@kral-zilina.sk

Napíšte nám

telefonickyemailom