3d Štrukturalizácia

WEINIG Powermat 3000: Zodpovedne, výkonne a všestranne

Štyri zrkadlovo hladké strany a zároveň želaný profil: Také je hobľovanie a profilovanie s Powermat 3000 od Weinig!

Powermat 3000

Nový Powermat 3000 vznikol spojením faktorov ako znalosť, starostlivosť a vedomie kvality. Na to všetko výrobca kládol dôraz od konštrukcie liatinového stojanu, cez programovanie a intuitívneho ovládania, zhotovenie vysoko presného hriadeľa až po exaktnú montáž každého jedného prvku. Powermat 3000 ponúka najlepšie predpoklady na sériovú výrobu s najvyššou kvalitou povrchu. Modulárna stavba a veľký počet možných prvkov doplnkovej výbavy umožňuje jeho všestranné využitie a tým pádom sa vie plne prispôsobiť Vašim konkrétnym požiadavkám bez ohľadu na to, ktorú jeho funkciu chcete použiť. Je výbornou voľbou aj po ekonomickej aj hodnotovej stránke. Jeho kvalita, flexibilita a výkon totiž redukujú časové prestoje na minimum. Samozrejmosťou je bezpečná obsluha stroja, vysoká odolnosť voči opotrebeniu a taktiež udržateľný koncept.

 

Poďme si rozobrať jeho vlastnosti podrobnejšie a pozrieť sa, čo Vám Powermat 3000 ponúka:

Inovatívna technika – Už v štandarde Vám stroj ponúka výnimočnú výbavu. Vďaka širokému spektru doplnkovej výbavy sa zvyšuje výkonnosť Vášho stroja. Základom sú inovatívne prvky techniky, ktoré sú na jednej strane založené na revolučnej optimalizácii a na druhej strane na inovovaní. Napríklad ide o upínací systém nástrojov PowerLock, riadenie stroja s Powercom alebo frézovanie 3D štruktúrovaného povrchu.

3d Štrukturalizácia

 

Vysoká presnosť zhotovenia – Kvalita konečného produktu začína už v našej výrobe a montáži. Kľúčom je presnosť zhotovenia zodpovedná za to, že v stroji eliminuje vibrácie, ktoré by mohli znižovať životnosť jednotlivých komponentov. Naša skúsenosť so zhotovovaním hobľovacích automatov a ich komponentov sa prejavuje v legendárnej WEINIG kvalite.

Vysoká Presnosť Zhotovenia

 

Najvyšší komfort obsluhy – Príprava stroja na použitie je taká rýchla a komfortná, ako je to len možné, aby vznikalo pri Vašej práci čo najmenej prestojov a hluchých časov. Powermat 3000 ponúka optimálnu dostupnosť k vnútornému vybaveniu stroja a zároveň najvyšší komfort obsluhy. Všetky nastavenia sa vykonávajú z vonkajšej strany stroja. To zvyšuje bezpečnosť a šetrí Váš čas!

Komfort Obsluhy

Enormné šetrenie prestojov – Nevyhnutnosťou pri vývoji nového konceptu obsluhy bolo znížiť prestoje na minimum. Potenciálom bola osvedčená opcia – systém upnutia nástrojov PowerLock, ktorá vyzdvihne flexibilitu série Powermat a častá výmena profilov už nebude znamenať ekonomickú nevýhodu Vašej výroby.

Minimum Prestojov

Rýchla výmena profilov a rozmerov – Riadenie stroja je tak jednoduché a nápomocné, že zmena rozmerov alebo profilov bude pre Vás hračka. Vedenie predostrie nástroje a nastavenie hodnoty pozície vretena. Stroj sa dá do správnej pozície automaticky vďaka motorickým osiam. Za pár chvíľ je stroj nastavený a pripravený na použitie.

Memory Plus Rýchla Výmena Profilu

Vysoká odolnosť voči opotrebeniu – Úprava s dlhou životnosťou MarathonCoating slúži vysokej odolnosti voči opotrebeniu stola a prítlaku čo zaručuje dobrý trvácny transport dielcov s nízkym opotrebením. Powermat 3000 je vďaka tomu maximálne vhodný na priemyselné využitie.

Vysoká Odolnosť Voči Opotrebeniu

Zvýšená produktivita – Weinig ako výrobca s vlastnou výrobou nástrojov zabezpečuje perfektné a bezchybné zladenie nástroja k stroju a optimálne prispôsobenie Vašim požiadavkám. Aj Vy môžete z tejto skúsenosti profitovať a zvýšiť efektivitu Vašej výroby.

Vysoká Produktivita

 

Vynikajúca kvalita povrchov aj pri vysokej rýchlosti posuvuPowermat 3000 garantuje súhru stroja a nástrojov. V najvyššej kvalite je vyrábané všetko od liatinového stojanu, cez stôl stroja až po hriadeľ. A kvalita povrchov odzrkadľuje kvalitu vyrobeného profilu. Nasadením Jointovacej -technológie sú všetky nože na nástroji využívané a striedané rovnako.

Legendárna Kvalita Povrchov

Udržateľný konceptPowermat 3000 je rovnako ako všetky stroje od WEINIG stavaný na princípe udržateľnosti. Stroje majú vysokú životnosť, sú spoľahlivé, presné, šetria energiu aj materiál.

Udržateľný Koncept

Powermat 3000 od WEINIG Vám však vie ponúknuť ešte omnoho viac! Powerlock, HydroLock s protiložiskom, Powercom Plus – sieťové spojenie, vzdialená kontrola teploty ložiska hriadeľa, Moulder Master na organizáciu práce, SmartTouch a mnoho ďalšieho.

Kontaktujte nás a my Vám pripravíme ponuku podľa Vašich predstáv.
www.kral-zilina.sk
info@kral-zilina.sk / +421 901 750 755 / +421 724 1152

 

Daniela Hucíková

Napíšte nám

telefonickyemailom