10

Bezdrôtové pripojenie a ovládanie Vášho stroja?

Iba s CONNECT CONTROL TECHNOLOGY od OTTO MARTIN

Connect Control Otto Martin

Pojem ConnectControl je všeobecný pojem pre koncepciu riadenia, ktorá charakterizuje najnovšiu generáciu formátovacích píl a fréz od spoločnosti MARTIN. Momentálne dokonca spoločnosť čaká na schválenie jeho patentu. S ConnectControl získate unikátne navrhnutý a vysoko efektívny koncept riadenia, ktorý Vám otvorí úplne nové horizonty nie len pri obsluhe stroja, ale tiež otvára nový svet modernej výmeny dát.

 

Inteligentná práca – množstvo nástrojov v jednom cloude

Okrem prehľadného ovládania Vášho stroja ponúka systém množstvo ďalších užitočných funkcií. Inteligentní asistenti riadenia pomáhajú stolárovi priamo pri realizácii špeciálnych úloh ako napr. pri drážke, pere alebo čapovacích operáciách.

Inteligentné ovládanie

ConnectTouch – východiskovým bodom systému ConnectControl je precízny 7-palcový dotykový display, ktorým sa stroj ovláda. Inteligentné užívateľské rozhranie umožňuje precízne nastavenie osí vďaka priamemu meraniu alebo výpočtovým funkciám. Dotykový display navyše zaisťuje rýchlo prístup ku všetkým funkciám stroja. Aby bola zaistená maximálna bezpečnosť, konečnú obsluhu stroja vždy vykonáva na to oprávnená osoba – prostredníctvom kontaktných tlačidiel.

ConnectPad – Obsluhu stroja môže doplniť ConnectPad – 12,9 alebo 11 palcový Apple iPad Pro. Je možné ho magneticky pripevniť na ovládací pult, čím sa stane Vaša obsluha kedykoľvek mobilnou. Prvýkrát je možný vzdialený prístup k Vášmu stroju prostredníctvom bezdrôtového pripojenia stroja, iPadu či cloudu. Projektové dáta sa tak stávajú mobilnými a umožňujú flexibilnú prípravu výroby. ConnectPad je kedykoľvek možné prideliť zamestnancom ako multifunkčný pracovný nástroj. Tým rozšírite možnosti využitia nad rámec čisto strojového ovládania, pretože môžu využívať všetky funkcie moderného mobilného zariadenia. To Vás dokáže sprevádzať na ceste k zákazníkovi, na stavbu či do dielne. Stane sa tak neoddeliteľnou súčasťou Vašej každodennej práce.

ConnectApp – aplikácia ConnectApp spustená na zariadení ConnectPad umožňuje využívanie ďalších funkcií ako napr. správu nástrojov, objednávok či tvorbu nárezových plánov. Inteligentní asistenti riadenia pomáhajú stolárovi priamo pri realizácii špeciálnych úloh ako napr. pri drážke, pere alebo čapovacích operáciách. Nepredvídateľné zmeny a úpravy počas montáže sú často časovo náročnou výzvou danej zákazky. Rozhodujúcim faktorom býva v tomto momente bezproblémová a priama komunikácia medzi stavbou a dielňou. Vďaka digitálnemu prenosu obrazového materiálu cez messenger či email viete zreteľne rýchlejšie a cielenejšie na tieto zmeny a úpravy reagovať.

Bezpečné cloudové úložisko

ConnectDrive – pracovanie s cloudom umožňuje výmenu údajov medzi strojom a užívateľom. Cloud poskytovaný spoločnosťou MARTIN slúži ako platforma pre inteligentné nástroja pre optimalizáciu digitálneho výrobného procesu.
Aktualizácia softvéru riadenia ako aj vzdialená údržba sú taktiež prostredníctvom cloudového riešenia dostupné. Všetky požadované údaje je možné ihneď synchronizovať: od prípravy práce až po správu a údržbu databázy nástrojov, od optimalizácie nástrojov až po interaktívnu zmenu zoznamov rezov a programov.
Vďaka včasnej digitalizácii všetkých údajov relevantných pre danú zákazku je výmena informácii medzi výrobcom a zákazníkom rýchla a bezstratová. Procesy plánovania a spracovania je možné urýchliť a bezpečne dosledovať aj v rámci dielne. Dôležité informácie, ako napr. detailnú zmenu v objednávke, je možné v sekunde sprostredkovať všetkým zúčastneným pracovníkom. Všetci teda pracujú s rovnakými výstupovými údajmi.

 

Vaša dielňa 4.0 to dokáže!

S ConnectControl môže byť jednoducho a rýchlo pripojený každý stroj vo Vašej dielni. Do systému je možné integrovať bez komplikácii aj ďalšie stroje. Jednotlivé modely sú zohľadnené už pri plánovaní nového projektu prostredníctvom digitálneho riadenia dielne. Ak je v tíme zapojených niekoľko užívateľov, cloudové riadenie viacerých zariadení zaisťuje veľmi efektívnu spoluprácu.

 

Pre bližšie informácie sme Vám k dispozícii na našich kontaktných údajoch.

 

Daniela Hucíková
Marketing a back office
+421 901 750 755
daniela@kral-zilina.sk
info@kral-zilina.sk

Napíšte nám

telefonickyemailom