CUBE 3

WEINIG CUBE 3: TO NAJLEPŠIE Z CUBE KRÁT TRI

Cube 3 je najlepším CUBEom všetkých čias. Disponuje overenými prednosťami ako jeho predchodcovia CUBE a CUBE PLUS, ako napr. enormná úspora času v porovnaní s bežnými strojmi svojej kategórie s mimoriadne jednoduchou a intuitívnou obsluhou. Zároveň zvyšuje rozsah svojich služieb, Vie byť na želanie doplnený hodnotnou výbavou, ako napr. automatický stohovací automat alebo spätný dopravník pre bezpečnejšiu obsluhu jednou osobou a to kedykoľvek aj dodatočne. Tak viete byť ako jeho užívateľ dlhé roky flexibilný a prispôsobiť sa celkom jednoducho akejkoľvek potrebe, ktorú roky prinesú.

Cube 3 funguje na princípe plug-and-play: nastaviť, zapnúť, hobľovať – vďaka intuitívnemu ovládaniu od prvej minúty, bez potrebného zaškolenia. Ovláda sa pri vstupe do stroja na 10“-palcovej dobre čitateľnej dotykovej obrazovke. Zadáte požadované hotové rozmery dielca a úber triesky zospodu a spredu a je to hotové. Vretená, hobľovací stôl aj pravítko disponujú motoricky riadeným prestavovaním a polohujú sa automaticky. Nie je potrebné žiadne manuálne nastavovanie.

CUBE 3 RASTIE S VAŠIMI POTREBAMI

Želáte si hobľovací automat, ktorý je možné podľa toho, pred akou požiadavkou práve stojíte, bez komplikácií a flexibilne doplniť ďalšou výbavou? Cube 3 ponúka okrem osvedčených vlastností aj celú radu hodnotných možností doplnkovej výbavy, vďaka ktorej dodatočne vzrastie potenciál Vášho stroja.

Technické údaje:
Pracovná šírka 15 – 260 mm
Pracovná výška 5 – 160 mm*
Otáčky 6000/min
Posuvná rýchlosť 6 – 12 m/min
Mobilný hriadeľ *
Špirálové nástroje*
Stohovací automat*
Výstupový stôl*

*V závislosti od výbavy

Viac o najnovšom CUBE 3 sa dočítate aj v článku tu.


Chcem vedieť viac

telefonickyemailom